Xfce4-power-manager - en to hr translation catalogue (199 entries)

en: 
    Xfce Power Manager %s
    
    Part of the Xfce Goodies Project
    http://goodies.xfce.org
    
    Licensed under the GNU GPL.
hr: 
    Xfce upravitelj energijom %s
    
    Dio Xfce Goodies projekta
    http://goodies.xfce.org
    
    Licencirano GNU GPL licencom.

en: %i hour | %i hours
hr[0]: %i sat
hr[1]: %i sata
hr[2]: %i sati

en: %i minute | %i minutes
hr[0]: %i minuta
hr[1]: %i minuta
hr[2]: %i minute

en: %s (%i%%)
    %s until fully charged
hr: %s (%i%%)
    %s do potpune napunjenosti

en: %s (%i%%)
    Estimated time left is %s
hr: %s (%i%%)
    Procijenjeno vrijeme trajanja je %s

en: %s is currently inhibiting power management
hr: %s trenutno inhibira upravitelja energijom

en: <b>%s %s</b>
    Charging (%0.0f%%)
hr: <b>%s %s</b>
    Punjenje (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Charging (%0.0f%%, %s)
hr: <b>%s %s</b>
    Punjenje (%0.0f%%, %s)

en: <b>%s %s</b>
    Current charge: %0.0f%%
hr: <b>%s %s</b>
    Trenutna napunjenost: %0.0f%%

en: <b>%s %s</b>
    Discharging (%0.0f%%)
hr: <b>%s %s</b>
    Pražnjenje (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Discharging (%0.0f%%, %s)
hr: <b>%s %s</b>
    Pražnjenje (%0.0f%%, %s)

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged (%0.0f%%)
hr: <b>%s %s</b>
    Potpuno napunjena (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged (%0.0f%%, %s runtime)
hr: <b>%s %s</b>
    Potpuno napunjena (%0.0f%%, %s trajanja)

en: <b>%s %s</b>
    Unknown state
hr: <b>%s %s</b>
    Nepoznato stanje

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to charge (%0.0f%%)
hr: <b>%s %s</b>
    Čekanje punjenja (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to discharge (%0.0f%%)
hr: <b>%s %s</b>
    Čekanje ispražnjenja (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    is empty
hr: <b>%s %s</b>
    je prazna

en: <b>Appearance</b>
hr: <b>Izgled</b>

en: <b>Brightness reduction</b>
hr: <b>Smanjenje svjetline</b>

en: <b>Buttons</b>
hr: <b>Dugmad</b>

en: <b>Critical power</b>
hr: <b>Kritična energija</b>

en: <b>Display brightness</b>
hr: <b>Svjetlina zaslona</b>

en: <b>Display power management</b>
hr: <b>Upravljanje energijom zaslona</b>

en: <b>Laptop Lid</b>
hr: <b>Poklopac prijenosnika</b>

en: <b>Security</b>
hr: <b>Sigurnost</b>

en: <b>System power saving</b>
hr: <b>Čuvanje energije sustava</b>

en: An application is currently disabling the automatic sleep. Doing this action now may damage the working state of this application.
    Are you sure you want to hibernate the system?
hr: Trenutno neka aplikacija blokira odlazak sustava u spavanje. Nastavljanje ove radnje može dovesti do oštećenja aplikacije.
    Jeste li sigurni da želite sustav postaviti u hibernaciju?

en: Another power manager is already running
hr: Upravitelj energijom je već pokrenut

en: Ask
hr: Pitaj

en: Authorized to hibernate
hr: Ovlašten da hibernira

en: Authorized to shutdown
hr: Ovlašten da isključi

en: Authorized to suspend
hr: Ovlašten da suspendira

en: Automatically lock the session:
hr: Automatski zaključaj sesiju:

en: Battery
hr: Baterija

en: Blank after
hr: Zacrni nakon

en: Brightness step count:
hr: Broj korake svjetline:

en: Brightness: %.0f percent
hr: Svjetlina: %.0f posto

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
hr: Izrađeno sa GTK+ %d.%d.%d, povezan s GTK +%d.%d.%d.

en: Can hibernate
hr: Može hibernirati

en: Can suspend
hr: Može suspendirati

en: Cause xfce4-power-manager-settings to quit
hr: Uzrokuje zatvaranje xfce4-power-manager-settings

en: Check your power manager installation
hr: Provjerite instalaciju vašega upravitelja energijom

en: Computer
hr: Računalo

en: Critical battery power level:
hr: Kritična razina energije baterije:

en: Current charge
hr: Trenutna napunjenost

en: Delay locking after screensaver for
hr: Odgodi zaključavanje nakon aktivacije čuvara ekrana za

en: Device
hr: Uređaj

en: Devices
hr: Uređaji

en: Display
hr: Zaslon

en: Display a specific device by UpDevice object path
hr: Prikaži konkretni uređaj po UpDevice putanji objekta

en: Display battery levels for attached devices
hr: Pokazuj razine baterije za priključene uređaje

en: Display the battery levels of your devices and control the brightness of your display
hr: Prikazuje razinu baterije vašeg uređaja te kontrolira svjetlinu vašeg zaslona

en: Display version information
hr: Prikaži informacije o verziji

en: Do not daemonize
hr: Onemogući pokretanje procesa kao deamona

en: Do nothing
hr: Ne čini ništa

en: Dump all information
hr: Odbaci sve informacije

en: Enable debugging
hr: Omogući debugging

en: Energy empty
hr: Prazni kapacitet

en: Exponential
hr: Eksponencijalni

en: Failed to connect to power manager
hr: Neuspjelo povezivanje s upraviteljem energije

en: Failed to load power manager configuration, using defaults
hr: Neuspjelo učitavanje konfiguracije upravitelja energijom, koristim zadano

en: Failed to parse arguments: %s
hr: Ne mogu analizirati arugmente: %s

en: False
hr: Neistinito

en: Fully charged
hr: Potpuno napunjena

en: Fully charged (design)
hr: Potpuno napunjena (po dizajnu)

en: General
hr: Osnovno

en: Handle display brightness _keys
hr: Upravljanje tip_kama svjetline zaslona

en: Has LID
hr: Ima LID

en: Has battery
hr: Ima bateriju

en: Has battery button
hr: Postoji gumb za bateriju

en: Has brightness panel
hr: Ima ploču svjetline

en: Has hibernate button
hr: Postoji gumb za hibernaciju

en: Has power button
hr: Postoji gumb za uključivanje

en: Has sleep button
hr: Postoji gumb za spavanje

en: Hibernate
hr: Hiberniraj

en: Hibernate and suspend operations not permitted
hr: Operacije hibernacije i suspenzije nisu dopuštene

en: Hibernate and suspend operations not supported
hr: Operacije hibernacije i suspenzije nisu podržane

en: Hibernate operation not permitted
hr: Operacija hibernacije nije dozvoljena

en: Hibernate operation not supported
hr: Operacija hibernacije nije podržana

en: Hibernate the system
hr: Hiberniraj sustav

en: In addition, Xfce power manager provides a set of freedesktop-compliant DBus interfaces to inform other applications about current power level so that they can adjust their power consumption, and it provides the inhibit interface which allows applications to prevent automatic sleep actions via the power manager; as an example, the operating system’s package manager should make use of this interface while it is performing update operations.
hr: Uz to, Xfce upravitelj energijom pruža set DBus sučelja usklađenih s freedesktop standardom radi obaviještavanja drugih aplikacija o trenutnom stanju energije kako bi mogle prilagoditi svoju razinu potrošnje. Pruža i sučelje koje omogućava aplikacijama da zaustave automatsko spavanje sustava, npr. dok upravitelj programskim paketima ažurira sustav.

en: Invalid arguments
hr: Neispravni argumenti

en: Invalid cookie
hr: Neispravni kolačić

en: Keyboard
hr: Tipkovnica

en: Keyboard Brightness: %.0f percent
hr: Svjetlina tipkovnice: %.0f posto

en: Lead acid
hr: Olovna kiselina

en: Let the power manager handle display power management (DPMS) instead of X11.
hr: Neka upravitelj energijom upravlja energijom zaslona (DPMS) umjesto X11 sustava.

en: Line power
hr: Napajanje iz mreže

en: Lithium ion
hr: Litij-ionska

en: Lithium iron phosphate
hr: Litij željezni fosfat

en: Lithium polymer
hr: Litij polimer

en: Lock screen
hr: Zaključaj zaslon

en: Lock screen when system is going to sleep
hr: Zaključaj zaslon kada sustav ode u stanje spavanja

en: Mouse
hr: Miš

en: Never
hr: Nikada

en: Nickel cadmium
hr: Nikal kadmij

en: None
hr: Nijedan

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
hr: Nijedan od alata za zaključavanje zaslona nije uspješno pokrenut stoga zaslon neće biti zaključan.

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
    Do you still want to continue to suspend the system?
hr: Nijedan od alata za zaključavanje zaslona nije uspješno pokrenut stoga zaslon neće biti zaključan.
    Želite li svejedno sustav postaviti na spavanje?

en: Not plugged in
hr: Neuključen

en: Nothing
hr: Ništa

en: Number of brightness steps available using keys
hr: Broj koraka dostupnih korištenjem tipki

en: On battery
hr: Na bateriji

en: On critical battery power:
hr: Kad je energija baterije kritična:

en: On inactivity reduce to
hr: Tijekom neaktivnosti smanji na

en: One hour
hr: Jedan sat

en: One minute
hr: Jedna minuta

en: Percentage
hr: Postotak

en: Percentage and remaining time
hr: Postotak i preostalo vrijeme

en: Permission denied
hr: Dozvola odbijena

en: Phone
hr: Telefon

en: Plugged in
hr: Uključen u struju

en: Power Manager
hr: Upravitelj energijom

en: Power Manager Plugin
hr: Priključak upravitelja energijom

en: Power Manager Plugin Settings
hr: Postavke priključaka upravitelja energijom

en: Power management for the Xfce desktop
hr: Upravljanje energijom za Xfce radno okruženje

en: Power manager settings
hr: Postavke upravitelja energijom

en: PowerSupply
hr: Opskrba energijom

en: Presentation _mode
hr: Prezentacijski _način rada

en: Put to sleep after
hr: Stavi na spavanje nakon

en: Quit any running xfce power manager
hr: Isključi sve pokrenute xfce upravitelje energijom

en: Reduce after
hr: Smanji nakon

en: Remaining time
hr: Preostalo vrijeme

en: Restart the running instance of Xfce power manager
hr: Ponovno pokreni pokrenutu instancu Xfce upravitelja energijom

en: Security
hr: Sigurnost

en: Serial
hr: Serijski

en: Settings for the Xfce Power Manager
hr: Postavke za Xfce upravitelja energijom

en: Settings manager socket
hr: Socket upravljanja postavkama

en: Show 'Presentation mode' indicator:
hr: Prikaži inidikator 'Prezentacijski način rada':

en: Show label:
hr: Pokaži oznaku:

en: Show the configuration dialog
hr: Pokaži dijalog konfiguracije

en: Shutdown
hr: Isključi

en: Shutdown the system
hr: Isključi sustav

en: Status notifications
hr: Obavijesti o statusu

en: Suspend
hr: Suspendiraj

en: Suspend not supported
hr: Suspendiranje nije podržano

en: Suspend operation not permitted
hr: Operacija suspenzije nije dozvoljena

en: Suspend operation not supported
hr: Operacija suspenzije nije podržana

en: Suspend the system
hr: Suspendiraj sustav

en: Switch off after
hr: Ugasi nakon

en: Switch off display
hr: Ugasi zaslon

en: System
hr: Sustav

en: System is running on %s power
hr: Sustav radi na % snage

en: System is running on low power
hr: Sustav radi na maloj snazi

en: System is running on low power. Save your work to avoid losing data
hr: Sustav radi na maloj snazi. Spremite svoj rad kako bi izbjegli gubitak podataka

en: System sleep mode:
hr: Način spavanja sustava:

en: System tray icon
hr: Ikona u indikatoru sustava

en: Technology
hr: Tehnologija

en: This development release fixes bugs with suspend and hibernate. It also improves the panel-plugin, incorporating the functionality of the (now dropped) brightness panel-plugin. A new popup notification was added to account for keyboard brightness changes and the Power Manager now also controls the X11 blank times.
hr: Ova razvojna verzija ispravlja greške sa suspenzijom i hibernacijom sustava. Donosi poboljšanja u dodatak za ploču pripajanjem funkcionalnosti dodatka za svjetlinu zaslona. Dodana je skočna (popup) obavijest za promijene u svijetlini tipkovnice te je dodana kontrola za X11 blank times.

en: This development release introduces a lot of new features, among them suspending/hibernation without systemd and UPower>=0.99. It allows for individual control of systemd-inhibition, a new panel plugin to monitor battery and device charge levels replaces the trayicon. The settings dialog has been completely restructured for better oversight and many open bugs have been fixed and translations have been updated.
hr: Ova razvojna verzija uvodi mnogo novih značajki, među njima mogućnost pripravnosti/hibernacije bez systemd aplikacije i UPower>=0.99. Pruža individualnu kontrolu za systemd-inhibition, novi dodatak za ploču koji nadzire bateriju i razinu napunjenosti uređaja zamjenjuje ikonu u sistemskom pladnju. Prozor s postavkama je u potpunosti restrukturiran radi boljeg pregleda,  ispravljene su mnoge greške te su ažurirani prijevodi.

en: This development release mostly fixes bugs and introduces better support for icon-themes by reducing the device icons and using standard names for them. It also features updated translations. The panel plugin has been renamed to Power Manager Plugin.
hr: Ova razvojna verzija ispravlja neke greške te nudi bolju podršku za različite teme ikona smanjajući veličinu ikona uređaja i koristeći standardna imena. Također donosi ažurirane prijevode. Priključak ploče je preimenovan u Priključak upravitelja energijom.

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
hr: Ovo je %s verzija %s, pokrenuta na Xfce %s.

en: This stable release fixes compilation problems, a memory leak and a few other minor bugs. Furthermore it provides updated translations.
hr: Ova stabilna verzija riješava probleme s kompilacijm, osipanje memorije i nekoliko drugih sitni problema. Uz to pruža ažurane prijevode.

en: True
hr: Istinito

en: Type
hr: Tip

en: Type '%s --help' for usage.
hr: Upiši  "%s --help" za uporabu.

en: Unable to get connection to the message bus session
hr: Nemoguće spajanje na sabirnicu poruka

en: Unable to open the following url: %s
hr: Ne mogu otvoriti slijedeći url: %s

en: Uninterruptible Power Supply
hr: Neprekidno napajanje

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unknown time
hr: Nepoznato vrijeme

en: UpDevice object path
hr: UpDevice putanja objekta

en: Vendor
hr: Prodavač

en: Version information
hr: Informacija o verziji

en: Voltage
hr: Voltaža

en: When all the power sources of the computer reach this charge level
hr: Kada svi izvori energije na računalu dosegnu ovu razinu napunjenosti

en: When battery button is pressed:
hr: Kada je pritisnut gumb za bateriju:

en: When hibernate button is pressed:
hr: Kada je tipka za hibernaciju pritisnuta:

en: When inactive for
hr: Kod neaktivnosti duže od

en: When laptop lid is closed:
hr: Kada je prijenosno računalo zatvoreno:

en: When power button is pressed:
hr: Kada je tipka za uključivanje pritisnuta:

en: When sleep button is pressed:
hr: Kada je tipka za spavanje pritisnuta:

en: When the screensaver is activated
hr: Kada je čuvar zaslona aktivan

en: When the screensaver is deactivated
hr: Kada čuvar zaslona nije aktivan

en: With network manager support
hr: Sa podrškom upravitelja mrežom

en: With policykit support
hr: Sa podrškom policykit-a

en: Without network manager support
hr: Bez podrške upravitelja mrežom

en: Without policykit support
hr: Bez podrške policykit-a

en: Xfce Power Manager
hr: Xfce upravitelj energijom

en: Xfce power manager also provides a plugin for the Xfce and LXDE panels to control LCD brightness levels and to monitor battery and device charge levels.
hr: Xfce upravitelj energijom također pruža priključke za Xfce i LXDE ploče koji omogućavaju upravljanje svjetlinom LCD zaslona te praćenje korištenja i napunjenosti baterije uređaja.

en: Xfce power manager is already running
hr: Xfce upravitelj energijom je već pokrenut

en: Xfce power manager is not running
hr: Xfce4 upravitelj energije ne radi

en: Xfce power manager manages the power sources on the computer and the devices that can be controlled to reduce their power consumption (such as LCD brightness level, monitor sleep, CPU frequency scaling).
hr: Xfce upravitelj energijom upravlja izvorima energije računala i uređajima kojima se može smanjiti razina potrošnje energije (kao što su razina svjetline LCD zaslona, spavanje monitora, promijena frekvencije CPU-a).

en: Xfce4 Power Manager is not running, do you want to launch it now?
hr: Xfce4 upravitelj energije ne radi, želite li ga sada pokrenuti?

en: Your %s charge level is low
    Estimated time left %s
hr: Vaša %s je gotovo prazna⏎
    Preostalo vremena %s

en: Your %s is charging
hr: Vaš %s se puni

en: Your %s is discharging
hr: Vaš %s se prazni

en: Your %s is empty
hr: Vaš %s je prazan

en: Your %s is fully charged
hr: Vaš %s je potpuno napunjen

en: _Cancel
hr: _Otkaži

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Power manager settings...
hr: _Postavke upravitelja energijom...

en: hour | hours
hr[0]: sat
hr[1]: sati
hr[2]: sati

en: hours
hr: sati

en: minute | minutes
hr[0]: minuta
hr[1]: minuta
hr[2]: minute

en: minutes
hr: minute

en: one minute
hr: jedna minuta

en: seconds
hr: sekunde
