thunar - en to lt translation catalogue (740 entries)

en: "%s": %s link to %s
lt: "%s": %s nuoroda į %s

en: "%s": broken link
lt: "%s": neveikianti nuoroda

en: "%s": mountable
lt: "%s": galimas prijungti

en: "%s": shortcut
lt: "%s": nuoroda

en: %A at %X
lt: %A, %X

en: %d file operation running | %d file operations running
lt[0]: %d failo operacijos eiga
lt[1]: %d failų operacijų eiga
lt[2]: %d failų operacijų eiga
lt[3]: %d failų operacijų eiga

en: %d file: %s | %d files: %s
lt[0]: %d failas: %s
lt[1]: %d failai: %s
lt[2]: %d failų: %s
lt[3]: %d failas: %s

en: %d folder | %d folders
lt[0]: %d aplankas
lt[1]: %d aplankai
lt[2]: %d aplankų
lt[3]: %d aplankas

en: %dx%d pixel | %dx%d pixels
lt[0]: %dx%d taškų
lt[1]: %dx%d taškai
lt[2]: %dx%d taškų
lt[3]: %dx%d taškų

en: %lu hour remaining (%s/sec) | %lu hours remaining (%s/sec)
lt[0]: Liko %lu valanda (%s/sek.)
lt[1]: Liko %lu valandos (%s/sek.)
lt[2]: Liko %lu valandų (%s/sek.)
lt[3]: Liko %lu valandų (%s/sek.)

en: %lu minute remaining (%s/sec) | %lu minutes remaining (%s/sec)
lt[0]: Liko %lu minutė (%s/sek.)
lt[1]: Liko %lu minutės (%s/sek.)
lt[2]: Liko %lu minučių (%s/sek.)
lt[3]: Liko %lu minučių (%s/sek.)

en: %lu second remaining (%s/sec) | %lu seconds remaining (%s/sec)
lt[0]: Liko %lu sekundė (%s/sek.)
lt[1]: Liko %lu sekundės (%s/sek.)
lt[2]: Liko %lu sekundžių (%s/sek.)
lt[3]: Liko %lu sekundžių (%s/sek.)

en: %s (copy %u)
lt: %s (kopija %u)

en: %s (copy %u)%s
lt: %s (kopija %u)%s

en: %s - Properties
lt: %s - Savybės

en: %s of %s
lt: %s iš %s

en: %s of %s free (%d%% used)
lt: %s laisva iš %s (%d%% užimta)

en: %s on %s
lt: %s kompiuteryje %s

en: %s, Free space: %s
lt: %s, Laisvos vietos: %s

en: %u item, totalling %s | %u items, totalling %s
lt[0]: %u elementas (viso %s)
lt[1]: %u elementai (viso %s)
lt[2]: %u elementų (viso %s)
lt[3]: %u elementų (viso %s)

en: %x at %X
lt: %x, %X

en: (some contents unreadable)
lt: (kai kuris turinys neperskaitomas)

en: 0 items
lt: 0 elementų

en: 128px
lt: 128piks.

en: 160px
lt: 160piks.

en: 16px
lt: 16piks.

en: 192px
lt: 192piks.

en: 24px
lt: 24piks.

en: 256px
lt: 256piks.

en: 32px
lt: 32piks.

en: 48px
lt: 48piks.

en: 64px
lt: 64piks.

en: 96px
lt: 96piks.

en: <a href="volman-config:">Configure</a> the management of removable drives,
    devices and media.
lt: <a href="volman-config:">Konfigūruoti</a> keičiamųjų diskų, įrenginių ir laikmenų
    tvarkymą.

en: A destination directory must be specified
lt: Privalo būti nurodytas paskirties katalogas

en: A widget to display in place of the usual page label
lt: Valdiklis, kurį rodyti vietoj įprasto puslapio pavadinimo

en: About Templates
lt: Apie šablonus

en: Acc_ess:
lt: Pri_eiga:

en: Acce_ss:
lt: Priei_ga:

en: Accessed:
lt: Skaityta:

en: Acquired the name '%s' on the session message bus
lt: Seanso pranešimo magistralėje įgytas pavadinimas "%s"

en: Acquired the session message bus '%s'
lt: Įgyta seanso pranešimo magistralė "%s"

en: Add a new custom action.
lt: Įkelti naują konfigūruojamą veiksmą.

en: Add the selected folder to the shortcuts side pane | Add the selected folders to the shortcuts side pane
lt[0]: Įkelti pasirinktą aplanką į šoninį nuorodų polangį
lt[1]: Įkelti pasirinktus aplankus į šoninį nuorodų polangį
lt[2]: Įkelti pasirinktus aplankus į šoninį nuorodų polangį
lt[3]: Įkelti pasirinktus aplankus į šoninį nuorodų polangį

en: Advanced
lt: Išsamiau

en: All Files
lt: Visi failai

en: All files in this folder will appear in the "Create Document" menu.
lt: Visi failai šiame aplanke pasirodys meniu „Sukurti dokumentą“.

en: Allow this file to _run as a program
lt: Leisti _vykdyti šį failą kaip programą

en: Allowing untrusted programs to run presents a security risk to your system.
lt: Leidimas vykdyti nepatikimas programas sukelia riziką sistemos saugumui.

en: Always
lt: Visada

en: Aperture Value:
lt: Diafragmos reikšmė:

en: Appearance Conditions
lt: Rodymo sąlygos

en: Appears if selection contains:
lt: Rodomas, jei žymėjime yra:

en: Apply recursively?
lt: Taikyti rekursyviai?

en: Apply to Folder Only
lt: Pritaikyti tik aplankui

en: Apply to Folder and Contents
lt: Pritaikyti aplankui ir turiniui

en: Are you sure that you want to
    permanently delete "%s"?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai
    pašalinti „%s“?

en: Are you sure that you want to delete
    action "%s"?
lt: Ar tikrai norite pašalinti
    veiksmą „%s“?

en: Are you sure that you want to permanently
    delete the selected file? | Are you sure that you want to permanently
    delete the %u selected files?
lt[0]: Ar tikrai norite negrįžtamai
    ištrinti %u pažymėtą failą?
lt[1]: Ar tikrai norite negrįžtamai
    ištrinti %u pažymėtus failus?
lt[2]: Ar tikrai norite negrįžtamai
    ištrinti %u pažymėtų failų?
lt[3]: Ar tikrai norite negrįžtamai
    ištrinti %u pažymėtų failų?

en: Are you sure that you want to remove "%s"?
lt: Ar tikrai norite pašalinti „%s“?

en: Are you sure you want to open all folders?
lt: Ar tikrai norite atverti visus aplankus?

en: Arran_ge Items
lt: Išdėst_yti elementus

en: Ask every time
lt: Kas kartą klausti

en: At least one filename must be specified
lt: Turi būti nurodytas bent vienas failas

en: At least one source filename must be specified
lt: Turi būti nurodytas bent vienas šaltinio failo pavadinimas

en: Audio Files
lt: Garso failai

en: Authentication is required to run Thunar as root.
lt: Thunar vykdymui administratoriaus teisėmis, reikalingas tapatybės nustatymas.

en: Automatically _expand columns as needed
lt: Automatiškai _išplėsti stulpelius tiek, kiek reikia

en: B_rowse Network
lt: Na_ršyti tinkle

en: Back
lt: Atgal

en: Basic
lt: Pagrindiniai

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Browse Network
lt: Naršyti tinklą

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
lt: Naršyti visus iš šio kompiuterio pasiekiamus vietinius bei nuotolinius diskus ir aplankus

en: Browse local network connections
lt: Naršyti vietinius tinklo ryšius

en: Browse the computer
lt: Naršyti kompiuteryje

en: Browse the file system
lt: Naršyti failų sistemą

en: Browse the file system to select an application to open files of type "%s".
lt: Pasirinkti programą iš failų sistemos „%s“ tipo failų atvėrimui.

en: Browse the file system to select an application to use for this action.
lt: Parinkti programą failų sistemoje šio veiksmo vykdymui.

en: Browse the filesystem with the file manager
lt: Naršyti failų sistemą naudojant failų tvarkytuvę

en: Bulk Rename
lt: Masinis pervadinimas

en: Bulk Rename - Rename Multiple Files
lt: Masinis pervadinimas - pervadinti daug failų

en: By default columns will be automatically expanded if
    needed to ensure the text is fully visible. If you dis-
    able this behavior below the file manager will always
    use the user defined column widths.
lt: Pagal nutylėjimą stulpeliai prireikus išplečiami tikintis,
    kad tekstas bus pilnai matomas. Jeigu žemiau atsisa-
    kysite šios veiksenos, failų tvarkytuvė visada naudos
    naudotojo pasirinktus stulpelių ilgius.

en: C_ase Sensitive Search
lt: Paieška, _skiriant raidžių dydį

en: C_lose Tab
lt: Užvert_i kortelę

en: C_reate
lt: Su_kurti

en: Calculating...
lt: Skaičiuojama...

en: Calculation aborted
lt: Skaičiavimas nutrauktas

en: Camera Brand:
lt: Fotoaparato gamintojas:

en: Camera Model:
lt: Fotoaparato modelis:

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Cancelling...
lt: Atšaukiama...

en: Cannot convert filename "%s" to the local encoding
lt: Neįmanoma konvertuoti failo pavadinimo „%s“ į vietinę koduotę

en: Change the default application for files of type "%s" to the selected application.
lt: Pakeisti numatytąją programą, skirtą „%s“ tipo failams, į pasirinktą programą.

en: Change the visibility of this window's menubar
lt: Keisti šio lango meniu juostos matomumą

en: Change the visibility of this window's statusbar
lt: Pakeisti šio lango būsenos juostos matomumą

en: Choose another application with which to open the selected file
lt: Pasirinkite kitą programą, kurią naudojant atverti pasirinktą failą

en: Choose the order of information to appear in the
    detailed list view.
lt: Pasirinkti informacijos, rodomos
    išsamaus sąrašo rodinyje, seką.

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear the file list below
lt: Išvalyti žemiau esantį failų sąrašą

en: Clear the keyboard shortcut for this action.
lt: Išvalyti šio veiksmo klaviatūros susiejimą.

en: Click here to actually rename the files listed above to their new names.
lt: Spustelėkite čia norėdami įvykdyti viršuje rodomų failų pervadinimą.

en: Click here to automatically fix the folder permissions.
lt: Norėdami automatiškai pataisyti aplanko leidimus, spauskite čia.

en: Click here to stop calculating the total size of the folder.
lt: Spustelėkite čia norėdami nutraukti aplanko bendro dydžio skaičiavimą.

en: Click here to view the documentation for the selected rename operation.
lt: Spustelėkite čia norėdami peržiūrėti pasirinktos pervadinimo operacijos dokumentaciją.

en: Click this button to select an icon file that will be displayed in the context menu in addition to the action name chosen above.
lt: Spustelėkite šį mygtuką norėdami pasirinkti piktogramą, kuri bus rodoma kontekstiniame meniu šalia veiksmo pavadinimo pasirinkto viršuje.

en: Close _All Windows
lt: Užverti _visus langus

en: Close all Thunar windows
lt: Užverti visus Thunar langus

en: Close tab
lt: Užverti kortelę

en: Close this folder
lt: Užverti šį aplanką

en: Close this window
lt: Užverti šį langą

en: Collecting files...
lt: Renkami failai...

en: Column Sizing
lt: Stulpelių dydžiai

en: Command not configured
lt: Komanda nesukonfigūruota

en: Command:
lt: Komanda:

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Compact directory listing
lt: Talpus katalogų sąrašas

en: Compact view
lt: Talpus rodinys

en: Compressing files...
lt: Spaudžiami failai...

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: Con_vert to:
lt: Pa_versti į:

en: Configure Columns in the Detailed List View
lt: Konfigūruoti stulpelius išsamaus sąrašo rodinyje

en: Configure _Columns...
lt: Konfigūruoti _stulpelius...

en: Configure c_ustom actions...
lt: Konfigūruoti _pasirinktinius veiksmus...

en: Configure the Thunar file manager
lt: Konfigūruoti Thunar failų tvarkytuvę

en: Configure the columns in the detailed list view
lt: Tvarkyti stulpelius išsamaus sąrašo rodinyje

en: Confirm to replace files
lt: Patvirtinkite failų pakeitimo veiksmą

en: Context Menu
lt: Kontekstinis meniu

en: Copy _Anyway
lt: Vis tiek _kopijuoti

en: Copying files to "%s"...
lt: Failai kopijuojami į „%s“...

en: Copying files...
lt: Kopijuojami failai...

en: Correct _folder permissions
lt: Taisyti a_planko leidimus

en: Correct _folder permissions...
lt: Taisyti a_planko leidimus...

en: Correct folder permissions automatically?
lt: Taisyti aplanko leidimų teises automatiškai?

en: Could not create symbolic link to "%s" because it is not a local file
lt: Nepavyko sukurti simbolinės nuorodos į „%s“, nes tai ne vietinis failas

en: Could not delete file "%s": %s
lt: Nepavyko pašalinti failo „%s“: %s

en: Could not find "%s"
lt: Nepavyko rasti "%s"

en: Could not move "%s" directly. Collecting files for copying...
lt: Perkelti „%s“ tiesiogiai nepavyko. Renkami duomenys kopijavimui...

en: Could not restore "%s"
lt: Nepavyko atkurti „%s“

en: Create Action
lt: Sukurti veiksmą

en: Create Document from template "%s"
lt: Sukurti dokumentą iš šablono „%s“

en: Create New File
lt: Sukurti naują failą

en: Create New Folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: Create _Document
lt: S_ukurti dokumentą

en: Create _Folder...
lt: Sukurti _aplanką...

en: Create _Shortcut
lt: _Sukurti nuorodą

en: Create a link to the selected file on the desktop | Create links to the selected files on the desktop
lt[0]: Sukurti darbalaukyje nuorodą į pažymėtą failą
lt[1]: Sukurti darbalaukyje nuorodas į pažymėtus failus
lt[2]: Sukurti darbalaukyje nuorodas į pažymėtus failus
lt[3]: Sukurti darbalaukyje nuorodas į pažymėtus failus

en: Create a new document from a template
lt: Sukurti naują dokumentą iš šablono

en: Create a symbolic link for the selected file | Create a symbolic link for each selected file
lt[0]: Sukurti simbolinę nuorodą pasirinktam failui
lt[1]: Sukurti simbolinę nuorodą pasirinktiems failams
lt[2]: Sukurti simbolinę nuorodą pasirinktiems failams
lt[3]: Sukurti simbolinę nuorodą pasirinktiems failams

en: Create an empty folder within the current folder
lt: Sukurti tuščią aplanką šiame aplanke

en: Creating directories...
lt: Kuriami katalogai...

en: Creating files...
lt: Kuriami failai...

en: Creating symbolic links in "%s"...
lt: Kuriamos simbolinės nuorodos „%s“...

en: Cu_t
lt: _Iškirpti

en: Current
lt: Dabartinis

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Custom Actions
lt: Pasirenkami veiksmai

en: Custom date format to apply.
    
    The most common specifiers are:
    %d day of month
    %m month
    %Y year including century
    %H hour
    %M minute
    %S second
    
    For a complete list, check the man pages of 'strftime'
lt: Pasirinktinis taikomas datos formatas.
    
    Labiausiai paplitę specifikatoriai yra:
    %d mėnesio diena
    %m mėnuo
    %Y metai įskaitant amžių
    %H valandos
    %M minutės
    %S sekundės
    
    Pilnam sąrašui, žiūrėkite "strftime" žinyno puslapius

en: Date
lt: Data

en: Date Accessed
lt: Skaitymo data

en: Date Modified
lt: Keitimo data

en: Date Picture Taken
lt: Fotografavimo data

en: Date Taken:
lt: Sukūrimo data:

en: Delete all files and folders in the Trash
lt: Pašalinti visus failus ir aplankus iš šiukšlinės

en: Delete the currently selected action.
lt: Ištrinti šiuo metu pasirinktą veiksmą.

en: Deleted:
lt: Ištrinta:

en: Deleting files...
lt: Failai ištrinami...

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Desktop (Create Link) | Desktop (Create Links)
lt[0]: Darbalaukis (sukurti nuorodą)
lt[1]: Darbalaukis (sukurti nuorodas)
lt[2]: Darbalaukis (sukurti nuorodas)
lt[3]: Darbalaukis (sukurti nuorodas)

en: Detac_h Tab
lt: Ats_kirti kortelę

en: Detailed directory listing
lt: Išsamus katalogų sąrašas

en: Details view
lt: Išsamus rodinys

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Disabled
lt: Išjungtas

en: Display
lt: Ekranas

en: Display Thunar user manual
lt: Rodyti Thunar naudotojo žinyną

en: Display folder content in a compact list view
lt: Rodyti aplankų turinį kaip talpų sąrašą

en: Display folder content in a detailed list view
lt: Rodyti aplankų turinį kaip išsamų sąrašą

en: Display folder content in an icon view
lt: Rodyti aplanko turinį kaip piktogramų sąrašą

en: Display information about Thunar
lt: Rodyti informaciją apie Thunar

en: Display information about Thunar Bulk Rename
lt: Rodyti informaciją apie Thunar masinį pervadinimą

en: Display the contents of the trash can
lt: Rodyti šiukšlinės turinį

en: Display the trash can
lt: Rodyti šiukšlinę

en: Do _not ask me again
lt: _Daugiau nebeklausti

en: Do _not display this message again
lt: Daugiau _neberodyti šio pranešimo

en: Do you want to apply your changes recursively to
    all files and subfolders below the selected folder?
lt: Ar norite pritaikyti pakeitimus visiems failams ir
    aplankams esantiems pasirinktame aplanke?

en: Do you want to create it?
lt: Ar norite sukurti jį?

en: Do you want to overwrite it?
lt: Ar norite perrašyti?

en: Do you want to permanently delete it?
lt: Ar norite negrįžtamai jį ištrinti?

en: Do you want to replace the existing file
lt: Ar norite pakeisti esamą failą

en: Do you want to replace the existing folder
lt: Ar norite pakeisti esamą aplanką

en: Do you want to replace the link
lt: Ar norite pakeisti nuorodą

en: Do you want to skip it?
lt: Ar norite praleisti?

en: Do you want to skip this file and continue to rename the remaining files?
lt: Ar norite praleisti šį failą ir tęsti likusių failų pervadinimą?

en: Don't unload the plugin from memory
lt: Nešalinti priedo iš atminties

en: Draw frames around thumbnails
lt: Piešti rėmelius aplink miniatiūras

en: Du_plicate
lt: Du_bliuoti

en: Edit Action
lt: Keisti veiksmą

en: Edit Thunars Preferences
lt: Keisti Thunar nuostatas

en: Edit the currently selected action.
lt: Redaguoti šiuo metu pasirinktą veiksmą.

en: Ejecting device
lt: Įrenginys išstumiamas

en: Emblems
lt: Emblemos

en: Emptying the Trash...
lt: Išvaloma šiukšlinė...

en: Enable _Volume Management
lt: Įjungti _tomų tvarkymą

en: Enable this option if you want a waiting cursor to be shown while the action is launched. This is also highly recommended if you have focus stealing prevention enabled in your window manager.
lt: Įjunkite šį parametrą, jei norite, kad paleidus veiksmą būtų rodomas žymeklis. Taipogi tai ypač rekomenduojama norint išsaugoti fokusą šiai programai.

en: End element handler called while in root context
lt: Elemento valdiklis iškviestas šakninės (root) būsenos metu

en: Enter a list of patterns that will be used to determine whether this action should be displayed for a selected file. If you specify more than one pattern here, the list items must be separated with semicolons (e.g. *.txt;*.doc).
lt: Įveskite formų sąrašą, kurios bus naudojamos nustatyti, ar šis veiksmas turi būti rodomas pasirinktam failui. Jei čia nurodysite daugiau nei vieną formą, jos turi būti atskirtos kabliataškiais (pvz. *.txt;*.doc).

en: Enter the name:
lt: Įveskite pavadinimą:

en: Enter the new name:
lt: Įveskite naują pavadinimą:

en: Enter the text that should be used as replacement for the pattern above.
lt: Įveskite tekstą, kuris turėtų būti naudojamas kaip pakeitimas aukščiau esančiai formai.

en: Enter the text to search for in the file names.
lt: Įveskite tekstą, kurio ieškosite failų pavadinimuose.

en: Error removing file: %s
lt: Klaida šalinant failą: %s

en: Error while copying to "%s": %s more space is required to copy to the destination
lt: Klaida, kopijuojant į "%s": norint kopijuoti į paskirties vietą, reikia %s daugiau laisvos vietos

en: Example for a custom action
lt: Pasirinktinio veiksmo pavyzdys

en: Examples:
lt: Pavyzdžiai:

en: Executable Files
lt: Vykdomieji failai

en: Execute the selected file | Execute the selected files
lt[0]: Vykdyti pažymėtą failą
lt[1]: Vykdyti pažymėtus failus
lt[2]: Vykdyti pažymėtus failus
lt[3]: Vykdyti pažymėtus failus

en: Exposure Program:
lt: Išlaikymo programa:

en: Exposure Time:
lt: Išlaikymas:

en: Failed to add new application "%s"
lt: Nepavyko pridėti naujos programos „%s“

en: Failed to add new shortcut
lt: Nepavyko pridėti naujos nuorodos

en: Failed to browse the computer
lt: Nepavyko naršyti kompiuteryje

en: Failed to browse the network
lt: Nepavyko naršyti tinkle

en: Failed to change icon of "%s"
lt: Nepavyko pakeisti „%s“ piktogramos

en: Failed to change the group of "%s": %s
lt: Nepavyko pakeisti „%s“ failo grupės: %s

en: Failed to change the owner of "%s": %s
lt: Nepavyko pakeisti failo „%s“ savininko: %s

en: Failed to change the permissions of "%s": %s
lt: Nepavyko pakeisti „%s“ leidimų: %s

en: Failed to compose new email
lt: Nepavyko sukurti naujo el. laiško

en: Failed to compress %d file | Failed to compress %d files
lt[0]: Nepavyko suspausti %d failo
lt[1]: Nepavyko suspausti %d failų
lt[2]: Nepavyko suspausti %d failų
lt[3]: Nepavyko suspausti %d failų

en: Failed to connect to the Trash
lt: Nepavyko pasiekti šiukšlinės

en: Failed to create a link for the URL "%s"
lt: Nepavyko sukurti nuorodos į URL „%s“

en: Failed to create directory "%s": %s
lt: Nepavyko sukurti katalogo „%s“: %s

en: Failed to create empty file "%s": %s
lt: Nepavyko sukurti tuščio failo „%s“: %s

en: Failed to create symbolic link for "%s"
lt: Nepavyko sukurti „%s“ simbolinės nuorodos

en: Failed to create temporary directory
lt: Nepavyko sukurti laikinojo katalogo

en: Failed to determine save location for uca.xml
lt: Nepavyko nustatyti uca.xml įrašymo vietos

en: Failed to determine the original path for "%s"
lt: Nepavyko nustatyti pradinio „%s“ kelio

en: Failed to display the contents of the trash can
lt: Nepavyko parodyti šiukšlinės turinio

en: Failed to display the volume management settings
lt: Nepavyko pavaizduoti tomo tvarkymo nustatymų

en: Failed to eject "%s"
lt: Nepavyko išstumti „%s“

en: Failed to execute application "%s"
lt: Nepavyko įvykdyti programos „%s“

en: Failed to execute file "%s"
lt: Nepavyko įvykdyti „%s“ failo

en: Failed to launch "%s"
lt: Nepavyko paleisti „%s“

en: Failed to launch action "%s".
lt: Nepavyko įvykdyti „%s“ veiksmo.

en: Failed to launch operation
lt: Nepavyko iškviesti operacijos

en: Failed to mount "%s"
lt: Nepavyko prijungti „%s“

en: Failed to open "%s"
lt: Nepavyko atverti „%s“

en: Failed to open "%s": %s
lt: Nepavyko atverti „%s“: %s

en: Failed to open %d file | Failed to open %d files
lt[0]: Nepavyko atverti %d failo
lt[1]: Nepavyko atverti %d failų
lt[2]: Nepavyko atverti %d failų
lt[3]: Nepavyko atverti %d failų

en: Failed to open directory "%s"
lt: Nepavyko atverti „%s“ katalogo

en: Failed to open file "%s"
lt: Nepavyko atverti „%s“ failo

en: Failed to open parent folder
lt: Nepavyko atverti aukštesnio aplanko

en: Failed to open the documentation browser
lt: Nepavyko atverti dokumentacijos naršyklės

en: Failed to open the file system root folder
lt: Nepavyko atverti šakninio aplanko

en: Failed to open the home folder
lt: Nepavyko atverti pradžios aplanko

en: Failed to parse the desktop file: %s
lt: Nepavyko apdoroti darbalaukio failo: %s

en: Failed to remove "%s"
lt: Nepavyko pašalinti „%s“

en: Failed to remove "%s".
lt: Nepavyko pašalinti „%s“.

en: Failed to rename "%s"
lt: Nepavyko pervadinti „%s“

en: Failed to rename "%s" to "%s".
lt: Nepavyko pervadinti „%s“  į „%s“.

en: Failed to restore the folder "%s"
lt: Nepavyko atkurti aplanko „%s“

en: Failed to save "%s".
lt: Nepavyko įrašyti „%s“.

en: Failed to save actions to disk.
lt: Nepavyko įrašyti veiksmų į diską.

en: Failed to set default application for "%s"
lt: Nepavyko nustatyti numatytosios programos, skirtos „%s“

en: Failed to unmount "%s"
lt: Nepavyko atjungti "%s"

en: File
lt: Failas

en: File Manager
lt: Failų tvarkytuvė

en: File Manager Preferences
lt: Failų tvarkytuvės nuostatos

en: File Manager Settings
lt: Failų tvarkytuvės nustatymai

en: File Name
lt: Failo pavadinimas

en: File Operation Progress
lt: Failo operacijos eiga

en: File System
lt: Failų sistema

en: File does not exist
lt: Failas neegzistuoja

en: First character uppercase
lt: Pirmas simbolis iš didžiosios raidės

en: Flash Fired:
lt: Blykstė suveikė:

en: Focal Length:
lt: Židinio nuotolis:

en: Folder Permissions
lt: Aplanko leidimai

en: Forward
lt: Toliau

en: From the back (right)
lt: Iš galo (dešinė)

en: From the front (left)
lt: Iš priekio (kairė)

en: General
lt: Bendra

en: Go to the computer folder
lt: Pereiti į kompiuterio aplanką

en: Go to the desktop folder
lt: Eiti į darbalaukio aplanką

en: Go to the home folder
lt: Eiti į pradžios aplanką

en: Go to the next visited folder
lt: Eiti į kitą lankytą aplanką

en: Go to the previous visited folder
lt: Grįžti į ankstesnį lankytą aplanką

en: Go to the templates folder
lt: Eiti į šablonų aplanką

en: Gro_up:
lt: Gr_upė:

en: Group
lt: Grupė

en: Help URL
lt: Žinyno URL

en: Hi_de
lt: _Slėpti

en: Home
lt: Pradžia

en: ISO Speed Ratings:
lt: ISO greičio reitingas:

en: Icon View
lt: Piktogramų rodinys

en: Icon _Size:
lt: Piktogramos _dydis:

en: Icon based directory listing
lt: Piktogramomis paremtas katalogų sąrašo kūrimas

en: Icon size
lt: Piktogramos dydis

en: Icon view
lt: Piktogramų rodinys

en: If you choose to empty the Trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
lt: Jei pasirinksite išvalyti Šiukšlinę, visi joje esantys elementai bus negrįžtamai pašalinti. Įsidėmėkite, kad taip pat juos galite ištrinti pavieniui.

en: If you delete a custom action, it is permanently lost.
lt: Jeigu ištrinsite pasirinktinį veiksmą, jis bus prarastas negrįžtamai.

en: If you delete a file, it is permanently lost.
lt: Jeigu ištrinsite failą, jis bus prarastas negrįžtamai.

en: If you enable this option, the pattern will be searched in a case-sensitive manner. The default is to use a case-insensitive search.
lt: Jei pasirinksite šį parametrą, formos paieška bus vykdoma atsižvelgiant į didžiąsias / mažąsias raides. Standartinis pasirinkimas yra naudoti paiešką, neskiriant raidžių dydžio.

en: If you enable this option, the pattern will be treated as a regular expression and matched using the Perl-compatible regular expressions (PCRE). Check the documentation for details about the regular expression syntax.
lt: Jeigu pasirinksite šį parametrą, forma bus laikoma reguliariuoju reiškiniu ir sutapatinta naudojant Perl suderinamą reguliariojo reiškinio formatą (PCRE). Norėdami sužinoti daugiau apie reguliariojo reiškinio sintaksę, skaitykite dokumentaciją.

en: If you frequently create certain kinds  of documents, make a copy of one and put it in this folder. Thunar will add an entry for this document in the "Create Document" menu.
    
    You can then select the entry from the "Create Document" menu and a copy of the document will be created in the directory you are viewing.
lt: Jei dažnai kuriate tam tikrus dokumentus, sukelkite jų kopijas į šį aplanką. Pagal čia esančius failus, Thunar automatiškai sukels nuorodas į dokumento kūrimo meniu.
    
    Tuomet, pasirinkus atitinkamą nuorodą iš meniu „Sukurti dokumentą“, dokumento kopija atvertame kataloge bus sukurta automatiškai.

en: If you select this option your choice will be remembered and you won't be asked again. You can use the preferences dialog to alter your choice afterwards.
lt: Jei pasirinksite šį parametrą, jis bus įsimintas ir to nebebus klausiama vėliau. Jei norėsite pakeisti šį parametrą, tai galėsite padaryti nuostatų dialogo lange.

en: Image
lt: Atvaizdas

en: Image Files
lt: Paveikslų failai

en: Image Size:
lt: Paveikslo dydis:

en: Image Type:
lt: Paveikslo tipas:

en: Include additional files in the list of files to be renamed
lt: Į ketinamų pervadinti failų sąrašą įtraukti papildomus failus

en: Insert
lt: Įterpti

en: Insert / Overwrite
lt: Įterpti / Perrašyti

en: Insert Date / Time
lt: Įterpimo data / laikas

en: Insert _time:
lt: Įterpimo _laikas:

en: Invalid desktop file
lt: Klaidingas darbalaukio failas

en: Invalid filename "%s"
lt: Klaidingas failo „%s“ pavadinimas

en: Invalid filename provided by XDS drag site
lt: XDS pervilkimo srities pateiktas failo pavadinimas neteisingas

en: Invalid path
lt: Klaidingas kelias

en: Invalid regular expression, at character position %ld: %s
lt: Netaisyklingas reguliarusis reiškinys, ties simbolio pozicija %ld: %s

en: It looks like <a href="https://wiki.gnome.org/Projects/gvfs">gvfs</a> is not available.
    Important features including trash support,
    removable media and remote location browsing
    will not work. <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/unix-filesystem#gnome_virtual_file_system">[Read more]</a>
lt: Atrodo, kad <a href="https://wiki.gnome.org/Projects/gvfs">gvfs</a> nėra prieinamas.
    Neveiks tokios svarbios ypatybės kaip šiukšlinės
    palaikymas, keičiamosios laikmenos ir naršymas
    nuotolinėse vietose. <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/unix-filesystem#gnome_virtual_file_system">[Skaitykite plačiau]</a>

en: Keep items sorted by their modification date
lt: Laikyti elementus surikiuotus pagal keitimo datą

en: Keep items sorted by their name
lt: Laikyti elementus surikiuotus pagal pavadinimus

en: Keep items sorted by their size
lt: Laikyti elementus surikiuotus pagal dydį

en: Keep items sorted by their type
lt: Laikyti elementus surikiuotus pagal tipą

en: Keyboard _Shortcut:
lt: Klaviatūros _susiejimas:

en: Keyboard shortcut already in use
lt: Klaviatūros susiejimas jau yra naudojamas

en: Kind:
lt: Rūšis:

en: Label
lt: Pavadinimas

en: Label widget
lt: Pavadinimo valdiklis

en: Last Active View
lt: Paskutinis aktyvus rodinys

en: Launcher
lt: Leistukas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Link Target:
lt: Nuorodos paskirtis:

en: Loading folder contents...
lt: Įkeliamas aplanko turinys...

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Local Files Only
lt: Tik vietinių failų

en: Location:
lt: Vieta:

en: Long
lt: Ilgas

en: MIME Type
lt: MIME tipas

en: Ma_ke Link | Ma_ke Links
lt[0]: Sukurti _nuorodą
lt[1]: Sukurti _nuorodas
lt[2]: Sukurti _nuorodas
lt[3]: Sukurti _nuorodas

en: Mail Recipient
lt: Laiško gavėjas

en: Mark _Executable
lt: L_eisti vykdyti kaip programą

en: Medium
lt: Vidutiniškas

en: Metering Mode:
lt: Matavimo veiksena:

en: Missing dependencies
lt: Trūkstamos priklausomybės

en: Mixed file owners
lt: Failo savininkai maišyti

en: Mo_ve to Trash
lt: Perkelti į ši_ukšlinę

en: Modern approach with buttons that correspond to folders
lt: Modernus būdas vaizduoti aplankus kaip mygtukus

en: Modified:
lt: Keista:

en: Move Dow_n
lt: _Nuleisti

en: Move _Up
lt: P_akelti

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
lt: Perkelti arba kopijuoti failus, kuriuos išrinkote komandomis „Iškirpti“ arba „Kopijuoti“

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
lt: Perkelti arba nukopijuoti failus, kuriuos išrinkote komandomis „Iškirpti“ ar „Kopijuoti“ į pažymėtą aplanką

en: Move the currently selected action down by one row.
lt: Perkelti pasirinktą veiksmą eilute žemyn.

en: Move the currently selected action up by one row.
lt: Perkelti pasirinktą veiksmą eilute aukštyn.

en: Move the selected file to the Trash | Move the selected files to the Trash
lt[0]: Perkelti pažymėtą failą į šiukšlinę
lt[1]: Perkelti pažymėtus failus į šiukšlinę
lt[2]: Perkelti pažymėtus failus į šiukšlinę
lt[3]: Perkelti pažymėtus failus į šiukšlinę

en: Moving files into "%s"...
lt: Failai perkeliami į „%s“...

en: Moving files into the trash...
lt: Failai perkeliami į šiukšlinę...

en: N_o to all
lt: Visiems n_e

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name '%s' lost on the message dbus.
lt: Pavadinimas "%s" prarastas žinutės dbus magistralėje.

en: Name and Suffix
lt: Pavadinimas ir priešdėlis

en: Name only
lt: Tik pavadinimas

en: Names:
lt: Pavadinimai:

en: Navigation
lt: Naršymas

en: Network
lt: Tinklas

en: Never
lt: Niekada

en: New Empty File
lt: Naujas tuščias failas

en: New Empty File...
lt: Naujas tuščias failas...

en: New File
lt: Naujas failas

en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: New Name
lt: Naujas pavadinimas

en: New _Tab
lt: Nauja kor_telė

en: New _Window
lt: Naujas la_ngas

en: No Exec field specified
lt: Nenurodytas Exec laukas

en: No URL field specified
lt: Nenurodytas URL laukas

en: No application selected
lt: Nepažymėta nei viena programa

en: No icon
lt: Nėra piktogramos

en: No renamer modules were found on your system. Please check your
    installation or contact your system administrator. If you install Thunar
    from source, be sure to enable the "Simple Builtin Renamers" plugin.
lt: Jūsų sistemoje nerasta jokių pervadinimo modulių. Prašome patikrinti
    įdiegimo pilnumą arba susisiekti su sistemos administratoriumi. Jei
    įdiegėte Thunar iš pradinio kodo, įjunkite „Simple Builtin Renamers“ priedą.

en: No templates installed in "%s"
lt: Nėra įdiegta jokių šablonų ties "%s"

en: None
lt: Nieko

en: None available
lt: Nėra prieinamų

en: Normal Si_ze
lt: _Normalus dydis

en: Number - Text
lt: Numeris - Tekstas

en: Number - Text - Old Name
lt: Numeris - Tekstas - Senas Pavadinimas

en: Numbering
lt: Numeravimas

en: Old Name - Text - Number
lt: Senas Pavadinimas - Tekstas - Numeris

en: Open %d New Window | Open %d New Windows
lt[0]: Atverti %d naują langą
lt[1]: Atverti %d naujus langus
lt[2]: Atverti %d naujų langų
lt[3]: Atverti %d naujų langų

en: Open <i>%s</i> and other files of type "%s" with:
lt: Atverti <i>%s<i/> ir kitus „%s“ tipo failus naudojant:

en: Open Terminal Here
lt: Atverti terminalą čia

en: Open With
lt: Atverti naudojant

en: Open With "%s"
lt: Atverti naudojant „%s“

en: Open With Other _Application...
lt: Atverti _naudojant kitą programą...

en: Open _Parent
lt: Atverti au_kštesnįjį

en: Open a new Thunar window for the displayed location
lt: Atverti naują Thunar langą rodomai vietai

en: Open a new tab for the displayed location
lt: Atverti naują kortelę rodomai vietai

en: Open current folder in a new window
lt: Atverti esamą aplanką naujame lange

en: Open folders in new tabs on middle click
lt: Atverti aplankus naujose kortelėse, spustelėjus viduriniuoju pelės mygtuku

en: Open in New Tab
lt: Atverti naujoje kortelėje

en: Open in New Window
lt: Atverti naujame lange

en: Open new thunar instances as tabs
lt: Atverti naujus Thunar egzempliorius kaip korteles

en: Open the bulk rename dialog
lt: Atverti masinio pervadinimo dialogą

en: Open the desktop folder
lt: Atverti darbalaukio aplanką

en: Open the home folder
lt: Atverti namų aplanką

en: Open the location "%s"
lt: Atverti vietą "%s"

en: Open the parent folder
lt: Atverti aukštesnįjį aplanką

en: Open the selected file | Open the selected files
lt[0]: Atverti pažymėtą failą
lt[1]: Atverti pažymėtus failus
lt[2]: Atverti pažymėtus failus
lt[3]: Atverti pažymėtus failus

en: Open the selected file with the default application | Open the selected files with the default applications
lt[0]: Atverti pasirinktą failą naudojant numatytąją programą
lt[1]: Atverti pasirinktus failus naudojant numatytąją programą
lt[2]: Atverti pažymėtus failus naudojant numatytąją programą
lt[3]: Atverti pažymėtus failus naudojant numatytąją programą

en: Options:
lt: Parametrai:

en: Original Path:
lt: Pradinis kelias:

en: Other Application...
lt: Kita programa...

en: Other Applications
lt: Kitos programos

en: Others
lt: Kiti

en: Overwrite
lt: Perrašyti

en: Owner
lt: Savininkas

en: Owner:
lt: Savininkas:

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Paused
lt: Pristabdyta

en: Perl Scripts
lt: Perl scenarijai

en: Permanently delete the selected file | Permanently delete the selected files
lt[0]: Negrįžtamai ištrinti pažymėtą failą
lt[1]: Negrįžtamai ištrinti pažymėtus failus
lt[2]: Negrįžtamai ištrinti pažymėtus failus
lt[3]: Negrįžtamai ištrinti pažymėtus failus

en: Permission denied
lt: Neturite teisės

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Places
lt: Vietos

en: Please report bugs to <%s>.
lt: Apie klaidas pranešti <%s>.

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti...

en: Pr_eferences...
lt: _Nuostatos...

en: Prepare the selected file to be copied with a Paste command | Prepare the selected files to be copied with a Paste command
lt[0]: Paruošti pažymėtą failą kopijavimui naudojant komandą „Kopijuoti“
lt[1]: Paruošti pažymėtus failus kopijavimui naudojant komandą „Kopijuoti“
lt[2]: Paruošti pažymėtus failus kopijavimui naudojant komandą „Kopijuoti“
lt[3]: Paruošti pažymėtus failus kopijavimui naudojant komandą „Kopijuoti“

en: Prepare the selected file to be moved with a Paste command | Prepare the selected files to be moved with a Paste command
lt[0]: Paruošti pažymėtą failą perkėlimui naudojant komandą „Įdėti“
lt[1]: Paruošti pažymėtus failus perkėlimui naudojant komandą „Įdėti“
lt[2]: Paruošti pažymėtus failus perkėlimui naudojant komandą „Įdėti“
lt[3]: Paruošti pažymėtus failus perkėlimui naudojant komandą „Įdėti“

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste command
lt: Paruošti pažymėtus failus kopijavimui naudojant komandą „Kopijuoti“

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste command
lt: Paruošti pažymėtus failus perkėlimui naudojant komandą „Įdėti“

en: Preparing...
lt: Ruošiama...

en: Print version information and exit
lt: Parodyti versijos informaciją ir išeiti

en: Program:
lt: Programa:

en: Properties
lt: Savybės

en: Python Scripts
lt: Python scenarijai

en: Question
lt: Klausimas

en: Quit a running Thunar instance
lt: Baigti aktyvaus Thunar egzemplioriaus darbą

en: Re_name
lt: Pervadi_nti

en: Re_name Shortcut
lt: Per_vadinti nuorodą

en: Read & Write
lt: Skaityti ir rašyti

en: Read only
lt: Tik skaityti

en: Recommended Applications
lt: Siūlomos programos

en: Regular _Expression
lt: Re_guliarusis reiškinys

en: Reload the current folder
lt: Iš naujo įkelti šį aplanką

en: Remove Characters
lt: Pašalinti simbolius

en: Remove File | Remove Files
lt[0]: Pašalinti failą
lt[1]: Pašalinti failus
lt[2]: Pašalinti failų
lt[3]: Pašalinti failų

en: Remove _From Position:
lt: Šalinti _iš pozicijos:

en: Remove all files and folders from the Trash?
lt: Ar pašalinti visus failus ir aplankus iš šiukšlinės?

en: Remove the selected file from the list of files to be renamed | Remove the selected files from the list of files to be renamed
lt[0]: Pašalinti pažymėtą failą iš pervadinamų failų sąrašo.
lt[1]: Pašalinti pažymėtus failus iš pervadinamų failų sąrašo.
lt[2]: Pašalinti pažymėtus failus iš pervadinamų failų sąrašo.
lt[3]: Pašalinti pažymėtus failus iš pervadinamų failų sąrašo.

en: Rena_me All
lt: Per_vadinti visus

en: Rename "%s"
lt: Pervadinti „%s“

en: Rename Multiple Files
lt: Pervadinti daug failų

en: Rename the selected file | Rename the selected files
lt[0]: Pervadinti pažymėtą failą
lt[1]: Pervadinti pažymėtus failus
lt[2]: Pervadinti pažymėtus failus
lt[3]: Pervadinti pažymėtus failus

en: Replace _All
lt: P_akeisti visus

en: Replace _With:
lt: Pakeisti _šiuo:

en: Resident
lt: Rezidentinis

en: Restore the selected file to its original location | Restore the selected files to its original location
lt[0]: Atkurti pažymėtą failą į jo pradinę vietą
lt[1]: Atkurti pažymėtus failus į jų pradinę vietą
lt[2]: Atkurti pažymėtus failus į jų pradinę vietą
lt[3]: Atkurti pažymėtus failus į jų pradinę vietą

en: Restoring files...
lt: Atkuriami failai...

en: Resume
lt: Pratęsti

en: Resuming...
lt: Pratęsiama...

en: Ruby Scripts
lt: Ruby scenarijai

en: Run Thunar as root
lt: Vykdyti Thunar administratoriaus teisėmis

en: Run in _terminal
lt: Vykdyti _terminale

en: Run in daemon mode
lt: Vykdyti tarnybos veiksenoje

en: S_kip All
lt: _Praleisti visus

en: Search & Replace
lt: Surasti ir pakeisti

en: Select _all Files
lt: Žymėti _visus failus

en: Select _by Pattern...
lt: Žymėti _pagal šabloną...

en: Select all files but not those currently selected
lt: Žymėti visus failus, išskyrus tuos, kurie šiuo metu yra pažymėti

en: Select all files in this window
lt: Žymėti visus failus šiame lange

en: Select all files that match a certain pattern
lt: Žymėti failus, kurie atitinka tam tikrą formą (pvz.: *.txt arba *.doc)

en: Select an Application
lt: Pasirinkite programą

en: Select an Icon for "%s"
lt: Pasirinkite „%s“ piktogramą

en: Select by Pattern
lt: Žymėti pagal šabloną

en: Select files to rename
lt: Pasirinkite failus, kuriuos norite pervadinti

en: Select this option to display icon emblems in the shortcuts pane for all folders for which emblems have been defined in the folders properties dialog.
lt: Pasirinkite šį parametrą, jei norite matyti piktogramų emblemas nuorodų polangyje visiems aplankams, kuriems šios emblemos buvo nustatytos aplanko savybių dialogo lange.

en: Select this option to display icon emblems in the tree pane for all folders for which emblems have been defined in the folders properties dialog.
lt: Pasirinkite šį parametrą, jei norite matyti piktogramų emblemas aplankų medyje visiems aplankams, kuriems šios emblemos buvo nustatytos aplanko savybių dialogo lange.

en: Select this option to draw black frames around thumbnails.
lt: Pasirinkite šį parametrą, norėdami aplink miniatiūras piešti juodus rėmelius.

en: Select this option to enable startup notification when the command is run from the file manager or the menu. Not every application supports startup notification.
lt: Pasirinkite šį parametrą, norėdami įjungti įspėjimo pranešimą, kai komanda yra paleidžiama iš failų tvarkytuvės arba iš meniu. Ne visos programos palaiko šį pranešimą.

en: Select this option to list folders before files when you sort a folder.
lt: Pasirinkite šį parametrą, jei norite, kad aplankai būtų išrikiuoti sąrašo viršuje prieš failus.

en: Select this option to open a new tab on middle click instead of a new window
lt: Pasirinkite šį parametrą, jei spustelėję viduriniuoju pelės mygtuku vietoj naujo lango norite atverti naują kortelę

en: Select this option to open new thunar instances as tabs in an existing thunar window
lt: Pasirinkite šį parametrą, norėdami naujus Thunar egzempliorius atverti kaip naujas korteles esamame Thunar lange

en: Select this option to place the icon captions for items beside the icon rather than below the icon.
lt: Pasirinkite šį parametrą, jei norite kad piktogramų tekstas būtų šalia, o ne po piktogramomis.

en: Select this option to run the command in a terminal window.
lt: Pasirinkite šį parametrą, norėdami vykdyti komandą terminalo lange.

en: Select this option to show file size in binary format instead of decimal.
lt: Pasirinkite šį parametrą, norėdami, kad failų dydžiai, vietoj dešimtainio, būtų rodomi dvejetainiu formatu.

en: Select this option to show the 'Delete' action in the context menu
lt: Pasirinkite šį parametrą, norėdami kontekstiniame meniu rodyti veiksmą "Ištrinti"

en: Select this option to use the current folder icon as window icon
lt: Pasirinkite šį parametrą, norėdami esamo aplanko piktogramą naudoti kaip lango piktogramą

en: Selection: %s
lt: Žymėjimas: %s

en: Send "%s" as compressed archive?
lt: Siųsti „%s“ kaip suspaustą archyvą?

en: Send %d file as compressed archive? | Send %d files as compressed archive?
lt[0]: Ar siųsti %d failą kaip suspaustą archyvą?
lt[1]: Ar siųsti %d failus kaip suspaustą archyvą?
lt[2]: Ar siųsti %d failų kaip suspaustą archyvą?
lt[3]: Ar siųsti %d failų kaip suspaustą archyvą?

en: Send _directly
lt: Siųsti _tiesiogiai

en: Send as _archive
lt: Siųsti kaip _archyvą

en: Send com_pressed
lt: Siųsti su_spaustą

en: Send the selected file to "%s" | Send the selected files to "%s"
lt[0]: Siųsti pažymėtą failą į „%s“
lt[1]: Siųsti pažymėtus failus į „%s“
lt[2]: Siųsti pažymėtus failus į „%s“
lt[3]: Siųsti pažymėtus failus į „%s“

en: Set as wallpaper
lt: Nustatyti kaip foną

en: Setup custom actions that will appear in the file managers context menus
lt: Tvarkyti pasirinktinius veiksmus kurie bus rodomi failų tvarkytuvės kontekstiniuose meniu

en: Shell Scripts
lt: Shell scenarijai

en: Shortcuts Pane
lt: Nuorodų polangis

en: Show Icon E_mblems
lt: Rodyti piktogramų _emblemas

en: Show Icon _Emblems
lt: Rodyti piktogramos _emblemas

en: Show _Hidden Files
lt: Rodyti paslėptus _failus

en: Show action to permanently delete files and folders
lt: Rodyti veiksmą, skirtą negrįžtamai ištrinti failus ir aplankus

en: Show file size in binary format
lt: Rodyti failų dydžius dvejetainiu formatu

en: Show the contents at the normal size
lt: Rodyti turinį normaliu dydžiu

en: Show the contents in less detail
lt: Rodyti mažiau detalų turinį

en: Show the contents in more detail
lt: Rodyti detalesnį turinį

en: Show thumbnails:
lt: Rodyti miniatiūras:

en: Shutter Speed:
lt: Užrakto greitis:

en: Side Pane
lt: Šoninis polangis

en: Side Pane (Create Shortcut) | Side Pane (Create Shortcuts)
lt[0]: Šoninis polangis (sukurti nuorodą)
lt[1]: Šoninis polangis (sukurti nuorodas)
lt[2]: Šoninis polangis (sukurti nuorodas)
lt[3]: Šoninis polangis (sukurti nuorodas)

en: Size
lt: Dydis

en: Size in Bytes
lt: Dydis baitais

en: Size:
lt: Dydis:

en: Software:
lt: Programinė įranga:

en: Sort _folders before files
lt: Išrikiuoti _aplankus prieš failus

en: Sort items in ascending order
lt: Rikiuoti elementus didėjimo tvarka

en: Sort items in descending order
lt: Rikiuoti elementus mažėjimo tvarka

en: Specify a location to open
lt: Nurodykite vietos adresą, kurį atverti

en: Specify the d_elay before an item gets selected
    when the mouse pointer is paused over it:
lt: Nustatykite _delsą, po kiek laiko užvedus ir palaikius
    žymeklį virš elemento, jis bus žymimas:

en: St_atusbar
lt: _Būsenos juosta

en: Stop applying permissions recursively.
lt: Nustoti rekursyviai taikyti leidimus.

en: Suffix only
lt: Tik priešdėlis

en: Switch to Next Tab
lt: Perjungti į kitą kortelę

en: Switch to Previous Tab
lt: Perjungti į ankstesnę kortelę

en: T_emplates
lt: Ša_blonai

en: T_rash
lt: Š_iukšlinė

en: Tabs instead of new Windows
lt: Vietoj naujų langų, naudoti korteles

en: Text - Number
lt: Tekstas - Numeris

en: Text _Format:
lt: Teksto _formatas:

en: Text of the page's label
lt: Puslapio pavadinimo tekstas

en: The Thunar development team. All rights reserved.
lt: Thunar kūrėjų komanda. Visos teisės saugomos.

en: The URL to access.
lt: URL adresas.

en: The URL to the documentation of the renamer
lt: Pervadinimo įrankio dokumentacijos URL

en: The command (including the necessary parameters) to perform the action. See the command parameter legend below for a list of supported parameter variables, which will be substituted when launching the command. When upper-case letters (e.g. %F, %D, %N) are used, the action will be applicable even if more than one item is selected. Else the action will only be applicable if exactly one item is selected.
lt: Komanda (su reikiamais parametrais) veiksmui vykdyti. Apačioje yra pateikiami palaikomų komandos parametrų aprašai, kurie bus pakeisti vykdant programą. Norėdami, kad veiksmas būtų vykdomas net jei pasirinkti keli elementai, naudokite didžiąsias raides parametrų įvedimui (pvz. %F, %D, %N). Kitu atveju veiksmas bus vykdomas tik kai pasirinktas vienas elementas.

en: The description of the action that will be displayed as tooltip in the statusbar when selecting the item from the context menu.
lt: Veiksmo aprašymas, kuris bus rodomas kaip pagalbinis tekstas pasirinkus kontekstinio meniu punktą.

en: The desktop file "%s" is in an insecure location and not marked as executable. If you do not trust this program, click Cancel.
lt: Darbalaukio failas "%s" yra nesaugioje vietoje ir neturi leidimo būti vykdomu kaip programa. Jei šia programa nepasitikite, spustelėkite Atsisakyti.

en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
lt: Įrenginys „%s“ išstumiamas. Tai gali šiek tiek užtrukti

en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
lt: Sistema atjungia įrenginį „%s“. Neišimkite ir neatjunkite laikmenos ar disko

en: The directory "%s" does not exist. Do you want to create it?
lt: Katalogo "%s" nėra. Ar norite jį sukurti?

en: The file "%s" already exists
lt: Failas „%s“ jau yra

en: The file "%s" already exists. Would you like to replace it?
    
    If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
lt: Failas „%s“ jau egzistuoja. Ar norėtumėte jį pakeisti?
    
    Jei pakeisite failą, jo turinys bus perrašytas.

en: The folder "%s" does not exist anymore but is required to restore the file "%s" from the trash
lt: Aplankas „%s“ nebeegzistuoja, bet prašoma atkurti „%s“ failą iš šiukšlinės. Ar norite sukurti aplanką iš naujo?

en: The folder permissions are inconsistent, you may not be able to work with files in this folder.
lt: Aplanko leidimai nesuderinti, gali būti, kad negalėsite dirbti su šio aplanko failais.

en: The folder permissions will be reset to a consistent state. Only users allowed to read the contents of this folder will be allowed to enter the folder afterwards.
lt: Aplanko leidimai bus atstatyti į suderintą būseną. Į šį aplanką galės įeiti tik vartotojai, kuriems leidžiama skaityti šio aplanko turinį.

en: The following command parameters will be substituted when launching the action:
lt: Šie komandos parametrai bus pakeisti prieš veiksmo vykdymą:

en: The format describes the date and time parts to insert into the file name. For example, %Y will be substituted with the year, %m with the month and %d with the day. See the documentation of the date utility for additional information.
lt: Formatas nurodo datos ir laiko reikšmes, įterpiamas į failo pavadinimą. Pavyzdžiui, %Y bus pakeistas metais, %m mėnesiu ir %d diena. Jei reikia išsamesnių paaiškinimų, žiūrėkite datos įrankio dokumentaciją.

en: The generic name of the entry, for example "Web Browser" in case of Firefox.
lt: Bendras įrašo pavadinimas, pvz. „Saityno naršyklė“ (Firefox atveju).

en: The icon size for the path entry
lt: Kelio įvesties laukelio piktogramos dydis

en: The item will be removed from the history
lt: Elementas bus pašalintas iš istorijos

en: The keyboard shortcut for the action.
lt: Veiksmui skirtas klaviatūros susiejimas.

en: The name of the action that will be displayed in the context menu.
lt: Veiksmo pavadinimas, kuris bus matomas kontekstiniame meniu.

en: The number of source and target filenames must be the same
lt: Šaltinio ir paskirties failų turi būti tiek pat

en: The path "%s" does not refer to a directory
lt: Kelias „%s“ nenurodo į katalogą

en: The program to execute, possibly with arguments.
lt: Programa paleidimui, gali būti su argumentais.

en: The root folder has no parent
lt: Šakninis aplankas neturi tėvinio aplanko

en: The selected application is used to open this and other files of type "%s".
lt: Pasirinkta programa yra naudojama atverti šį ir kitus „%s“ tipo failus.

en: The user visible name of the renamer
lt: Naudotojui matomas pervadinimo įrankio pavadinimas

en: The working directory for the program.
lt: Programos darbinis katalogas.

en: The working directory must be an absolute path
lt: Kelias iki darbinio katalogo privalo būti absoliutus

en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
lt: Yra duomenų, kuriuos reikia įrašyti į įrenginį „%s“ prieš jo išėmimą. Neišimkite ir neatjunkite laikmenos ar disko

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
lt: Paskirties vietoje nepakanka laisvos vietos. Pabandykite pašalinti failus, kad atlaisvintumėte daugiau vietos.

en: There is nothing on the clipboard to paste
lt: Nėra ką įdėti iš iškarpinės

en: This folder already contains a file "%s".
lt: Failas „%s“ šiame aplanke jau yra.

en: This folder already contains a folder "%s".
lt: Aplankas „%s“ šiame aplanke jau yra.

en: This folder already contains a symbolic link "%s".
lt: Simbolinė nuoroda „%s“ šiame aplanke jau yra.

en: This keyboard shortcut is currently used by: '%s'
lt: Šį klaviatūros susiejimą šiuo metu naudoja: "%s"

en: This page lists the conditions under which the action will appear in the file managers context menus. The file patterns are specified as a list of simple file patterns separated by semicolons (e.g. *.txt;*.doc). For an action to appear in the context menu of a file or folder, at least one of these patterns must match the name of the file or folder. Additionally, you can specify that the action should only appear for certain kinds of files.
lt: Šiame puslapyje nustatomos sąlygos, kuriomis vadovaujantis veiksmas bus rodomas failų tvarkytuvės kontekstiniuose meniu. Failų atrinkimas yra nurodomas pagal, kabliataškiais atskirtų, šablonų sąrašą (pvz., *.txt;*.doc). Tam, kad veiksmas būtų rodomas failo ar aplanko kontekstiniame meniu, bent vienas iš šių šablonų privalo atitikti failo ar aplanko pavadinimą. Taip pat galima nurodyti, kad veiksmas būtų rodomas tik tam tikroms failų rūšims.

en: This will open %d separate file manager window. | This will open %d separate file manager windows.
lt[0]: Atvers %d atskirą failų tvarkytuvės langą
lt[1]: Atvers %d atskirus failų tvarkytuvės langus
lt[2]: Atvers %d atskirų failų tvarkytuvės langų
lt[3]: Atvers %d atskirų failų tvarkytuvės langų

en: This will remove the application launcher that appears in the file context menu, but will not uninstall the application itself.
    
    You can only remove application launchers that were created using the custom command box in the "Open With" dialog of the file manager.
lt: Tai pašalina programos leistuką, kuris yra parankiniame meniu, bet nepašalina pačios programos.
    
    Galite šalinti programų leistukus, kurie sukurti failų tvarkytuvėje, naudojant pasirinktinę komandą dialoge „Atverti naudojant...“.

en: Thunar Bulk Rename is a powerful and extensible
    tool to rename multiple files at once.
lt: Thunar Masinis Pervadinimas yra galingas ir lankstus
    įrankis, skirtas pervadinti daug failų iš karto.

en: Thunar File Manager
lt: Thunar failų tvarkytuvė

en: Thunar is a fast and easy to use file manager
    for the Xfce Desktop Environment.
lt: Thunar yra greita ir lengva naudoti failų
    tvarkytuvė Xfce darbalaukio aplinkai.

en: Thunar is a file browser specifically designed for the Xfce Desktop, but also can serve as an alternate file browser for other Desktop environments. It has a simple, clean two-pane design for browsing all your files.
lt: Thunar yra, specialiai Xfce Darbalaukiui sukurta, failų tvarkytuvė, tačiau ji gali tarnauti kaip alternatyvi failų tvarkytuvė ir kitose Darbalaukio aplinkose. Ji turi paprastą, tvarkingą dviejų polangių dizainą jūsų visų failų naršymui.

en: Title Case
lt: Iš Didžiųjų Raidžių

en: Today
lt: Šiandien

en: Today at %X
lt: Šiandien, %X

en: Toggles the display of hidden files in the current window
lt: Perjungia paslėptų failų rodymą esamame lange

en: Toggles the visibility of the shortcuts pane
lt: Perjungia nuorodų polangio matomumą

en: Toggles the visibility of the tree pane
lt: Perjungia medžio polangio matomumą

en: Tooltip for the entry, for example "View sites on the Internet" in case of Firefox. Should not be redundant with the name or the description.
lt: Įrašo pagalbinis tekstas, pvz „Naršyti puslapius internete“ (Firefox atveju). Neturėtų būti toks pats kaip pavadinimas ar aprašas.

en: Traditional approach with location bar and navigation buttons
lt: Tradicinis būdas vaizduoti kelią iki aplanko adreso laukelyje su naršymo mygtukais

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Trash Applet
lt: Šiukšlinės valdiklis

en: Trash contains %d file | Trash contains %d files
lt[0]: Šiukšlinėje yra %d failas
lt[1]: Šiukšlinėje yra %d failai
lt[2]: Šiukšlinėje yra %d failų
lt[3]: Šiukšlinėje yra %d failų

en: Trash contains files
lt: Šiukšlinėje yra failų

en: Trash is empty
lt: Šiukšlinė yra tuščia

en: Tree Pane
lt: Medžio polangis

en: Trying to move "%s"
lt: Bandoma perkelti „%s“

en: Trying to restore "%s"
lt: Bandoma atkurti „%s“

en: Type
lt: Tipas

en: UPPERCASE
lt: DIDŽIOSIOMIS

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown closing element <%s>
lt: Nežinomas uždaromasis elementas <%s>

en: Unknown file owner
lt: Failo savininkas nežinomas

en: Unknown user "%s"
lt: Nežinomas naudotojas „%s“

en: Unmounting device
lt: Atjungiamas įrenginys

en: Untrusted application launcher
lt: Nepatikimas programos leistukas

en: Untrusted link launcher
lt: Nepatikimas nuorodos leistukas

en: Uppercase / Lowercase
lt: Didžiosiomis / Mažosiomis

en: Usage:
lt: Naudojimas:

en: Use "%s" to open the selected file | Use "%s" to open the selected files
lt[0]: Naudoti „%s“ atveriant pasirinktą failą
lt[1]: Naudoti „%s“ atveriant pasirinktus failus
lt[2]: Naudoti „%s“ atveriant pažymėtus failus
lt[3]: Naudoti „%s“ atveriant pažymėtus failus

en: Use De_fault
lt: Nau_doti numatytąjį

en: Use Startup Notification
lt: Paleidimo metu rodyti įspėjimą

en: Use _startup notification
lt: Naudoti _paleidimo pranešimą

en: Use a _custom command:
lt: Naudoti _pasirinktinę komandą:

en: Use a custom command for an application that is not available from the above application list.
lt: Naudoti pasirinktinę komandą programai, kuri nepasiekiama iš aukščiau pateikto programų sąrašo.

en: Use as _default for this kind of file
lt: Šios rūšies failams naudoti kaip _numatytąją

en: Use current folder icon
lt: Naudoti esamo aplanko piktogramą

en: Varying (no change)
lt: Kintami (be pakeitimų)

en: Video Files
lt: Vaizdo failai

en: View _new folders using:
lt: _Naujų aplankų rodinys:

en: View the properties of the selected file
lt: Peržiūrėti pasirinkto failo savybes

en: Visible Columns
lt: Matomi stulpeliai

en: Volume Management
lt: Tomų tvarkymas

en: Volume:
lt: Tomas:

en: Warning: you are using the root account. You may harm your system.
lt: Įspėjimas: jūs naudojatės administratoriaus paskyra, dėl to galite pakenkti savo sistemai.

en: When changing the permissions of a folder, you
    can also apply the changes to the contents of the
    folder. Select the default behavior below:
lt: Keisdami aplanko leidimus,
    taip pat galite pritaikyti pakeitimus aplanko
    turiniui. Žemiau pasirinkite numatytąją veikseną:

en: When sending a file via email, you can either choose to send the file directly, as is, or compress the file before attaching it to an email. It is highly recommended to compress large files before sending them.
lt: Siųsdami failą el. paštu, Jūs galite pasirinkti siųsti tiesiogiai, arba suspausti prieš prisegant jį prie laiško. Prieš siunčiant didelius failus rekomenduojama juos suspausti.

en: When sending multiple files via email, you can either choose to send the files directly, attaching multiple files to an email, or send all files compressed into a single archive file and attach the archive. It is highly recommended to send multiple large files as archive.
lt: Siunčiant kelis failus el. paštu, galite pasirinkti juos siųsti tiesiogiai, arba prisegant visus failus prie laiško, arba siųsti visus failus suspaustus į vientisą archyvo failą prisegtą prie laiško. Rekomenduojama kelis failus siųsti kaip archyvo failą.

en: When single-click activation is enabled, pausing the mouse pointer over an item will automatically select that item after the chosen delay. You can disable this behavior by moving the slider to the left-most position. This behavior may be useful when single clicks activate items, and you want only to select the item without activating it.
lt: Pasirinkus elementų aktyvavimą vienkarčiu spustelėjimu, elementai bus aktyvuojami užvedus ir palaikius virš jų pelę nustatytą laiko intervalą. Jūs galite išjungti šį būdą pasirinkdami poziciją „Išjungtas“. Šis būdas gali būti naudingas, nes vienas spustelėjimas aktyvuoja elementus, o jūs galbūt norite juos pažymėti/pasirinkti neaktyvavę.

en: Window icon
lt: Lango piktograma

en: Working Directory:
lt: Darbinis katalogas:

en: Write only
lt: Tik rašyti

en: Writing data to device
lt: Duomenys rašomi į įrenginį

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
lt: Autorius Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.

en: Yes to _all
lt: _Visiems taip

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Yesterday at %X
lt: Vakar, %X

en: You can configure custom actions that will appear in the file managers context menus for certain kinds of files.
lt: Galite sukonfigūruoti pasirenkamus veiksmus, kurie tam tikriems failų tipams bus rodomi failų tvarkytuvių kontekstiniuose meniu.

en: You can either choose to skip this file and continue to rename the remaining files, or revert the previously renamed files to their previous names, or cancel the operation without reverting previous changes.
lt: Jūs galite praleisti šį failą ir tęsti pervadinimą arba grąžinti anksčiau pervadintiems failams buvusius pavadinimus, arba atšaukti operaciją negrąžinant padarytų veiksmų.

en: ZIP command terminated with error %d
lt: ZIP komanda nutraukta dėl klaidos %d

en: Zoom I_n
lt: D_idinti

en: Zoom _Out
lt: _Mažinti

en: _About
lt: _Apie

en: _Access:
lt: _Prieiga:

en: _Add Files...
lt: _Pridėti failus...

en: _Ascending
lt: _Didėjimo tvarka

en: _At position:
lt: _Pozicijoje:

en: _Audio Files
lt: _Garso failai

en: _Browse...
lt: _Naršyti...

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Close Window
lt: Užverti _langą

en: _Command:
lt: _Komanda:

en: _Contents
lt: _Turinys

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Copy here
lt: _Kopijuoti čia

en: _Delete
lt: Išt_rinti

en: _Descending
lt: _Mažėjimo tvarka

en: _Description:
lt: _Aprašas:

en: _Directories
lt: _Katalogai

en: _Double click to activate items
lt: Aktyvuoti _dvikarčiu pelės mygtuko spustelėjimu

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _Eject
lt: _Išimti

en: _Empty File
lt: _Tuščias failas

en: _Empty Trash
lt: _Išvalyti šiukšlinę

en: _Execute
lt: _Vykdyti

en: _File
lt: _Failas

en: _File Pattern:
lt: _Failo pavadinimo šablonas:

en: _Format:
lt: _Formatas:

en: _Go
lt: _Eiti

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Home
lt: _Namai

en: _Icon Size:
lt: P_iktogramos dydis:

en: _Icon:
lt: _Piktograma:

en: _Image Files
lt: _Paveikslų failai

en: _Invert Selection
lt: _Invertuoti žymėjimą

en: _Launch Anyway
lt: Vis tiek _vykdyti

en: _Link here
lt: Sukurti _nuorodą čia

en: _Location Selector
lt: _Aplanko pasirinkimas

en: _Menubar
lt: M_eniu juosta

en: _Mount
lt: _Prijungti

en: _Move here
lt: _Perkelti čia

en: _Name:
lt: _Pavadinimas:

en: _Next Tab
lt: _Kita kortelė

en: _No
lt: _Ne

en: _Number Format:
lt: _Skaičiaus formatas:

en: _OK
lt: _Gerai

en: _Open
lt: _Atverti

en: _Open Location...
lt: _Atverti vietą...

en: _Open With "%s"
lt: Atverti _naudojant „%s“

en: _Open With Default Applications
lt: Atverti naudojant _numatytąją programą

en: _Open With:
lt: _Atverti naudojant:

en: _Other Files
lt: _Kiti failai

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: _Paste Into Folder
lt: Į_dėti į aplanką

en: _Pathbar Style
lt: _Kelio juostos stilius

en: _Pattern:
lt: _Šablonas:

en: _Previous Tab
lt: A_nkstesnė kortelė

en: _Properties...
lt: _Savybės...

en: _Reload
lt: Įkelti iš _naujo

en: _Remove
lt: Š_alinti

en: _Remove Launcher
lt: Ša_linti leistuką

en: _Remove Shortcut
lt: Ša_linti nuorodą

en: _Rename
lt: _Pervadinti

en: _Rename Files
lt: _Pervadinti failus

en: _Rename...
lt: _Pervadinti...

en: _Replace
lt: _Pakeisti

en: _Restore
lt: Atku_rti

en: _Retry
lt: _Kartoti

en: _Revert Changes
lt: _Sugrąžinti pakeitimus

en: _Search For:
lt: _Ieškoti:

en: _Select
lt: Ž_ymėti

en: _Send To
lt: Siųs_ti į

en: _Shortcuts
lt: _Nuorodos

en: _Show
lt: _Rodyti

en: _Side Pane
lt: Šo_ninis polangis

en: _Single click to activate items
lt: Aktyvuoti _vienkarčiu pelės mygtuko spustelėjimu

en: _Skip
lt: _Praleisti

en: _Skip This File
lt: _Praleisti šį failą

en: _Start With:
lt: _Pradėti nuo:

en: _Text Files
lt: _Tekstiniai failai

en: _Text beside icons
lt: _Tekstas šalia piktogramų

en: _Text:
lt: _Tekstas:

en: _To Position:
lt: Į p_oziciją:

en: _Toolbar Style
lt: _Įrankių juostos stilius

en: _Tree
lt: _Medis

en: _Unmount
lt: _Atjungti

en: _Video Files
lt: _Vaizdo failai

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Yes
lt: _Taip

en: broken link
lt: neveikianti nuoroda

en: bulk;renamer;renaming;thunar;files;folders;directory;directories;
lt: masinis;masinio;pervadinimo įrankis;pervadinimo irankis;pervadinimas;thunar;failai;aplankai;katalogas;katalogai;

en: directories containing the files that are passed in %F
lt: katalogai, kuriuose yra failai perduoti kaip %F

en: directory containing the file that is passed in %f
lt: katalogas, kuriame yra failas, perduotas kaip %f parametras

en: file manager;explorer;finder;browser;folders;directory;directories;partitions;drives;network;devices;rename;move;copy;delete;permissions;home;trash;
lt: failų tvarkytuvė;failu tvarkytuve;failų naršyklė;failu narsykle;aplankai;katalogas;katalogai;skaidiniai;skirsniai;diskai;tinklas;tinklo;įrenginiai;irenginiai;pervadinti;perkelti;kopijuoti;ištrinti;istrinti;leidimai;namai;pradžia;pradzia;šiukšlinė;siuksline;šiukšlės;siuksles;

en: link %u to %s
lt: %u-a nuoroda į %s

en: link to %s
lt: nuoroda į %s

en: lowercase
lt: mažosiomis

en: mixed
lt: maišyti

en: the first selected filename (without path)
lt: pirmo pažymėto failo pavadinimas (be kelio)

en: the path to the first selected file or directory
lt: kelias į pirmą pažymėtą failą ar katalogą

en: the paths to all selected files and directories
lt: keliai į visus pažymėtus failus ar katalogus

en: the selected filenames (without paths)
lt: pažymėti failų pavadinimai (be kelio)

en: thunar;settings;preferences;configure;thumbnails;file size;date format;shortcuts pane;tree view;tabs;
lt: thunar;nustatymai;nuostatos;konfigūruoti;konfiguruoti;konfigūracija;konfiguracija;miniatiūros;failų dydis;failu dydis;failo dydis;datos formatas;šaukinių polangis;saukiniu polangis;trumpiniu polangis;medžio rodinys;medzio rodinys;kortelės;korteles;

en: unknown
lt: nežinoma

en: with the following file?
lt: šiuo failu?

en: with the following folder?
lt: šiuo aplanku?

en: with the following link?
lt: šia nuoroda?
