Xfce Apps - en to lt translation catalogue (396 entries)

en: Ad_vanced
lt: Išplės_tinės

en: All Files
lt: Visi failai

en: Allow bold te_xt
lt: Leisti _pusjuodį tekstą

en: Allows the terminal to play sound to indicate some events.
lt: Leidžia terminalui groti garsą, siekiant nurodyti į kai kuriuos įvykius.

en: Allows the terminal to use WM's capability of urgent hint to indicate some events.
lt: Leidžia terminalui naudoti langų tvarkytuvės skubių užuominų galimybę, siekiant nurodyti į kai kuriuos įvykius.

en: Always
lt: Visada

en: Always keep window on _top
lt: Visada išlaiky_ti langą viršuje

en: Appearance and Animation
lt: Išvaizda ir animacija

en: Arabic
lt: Arabų

en: Armenian
lt: Armėnų

en: Auto-detect
lt: Aptikti automatiškai

en: Auto-hi_de mouse pointer
lt: Automatiškai slė_pti pelės rodyklę

en: Automatically _copy selection to clipboard
lt: Automatiškai _kopijuoti žymėjimą į iškarpinę

en: B_old text color:
lt: Pusju_odžio teksto spalva:

en: Background
lt: Fonas

en: Background image
lt: Fono paveikslas

en: Baltic
lt: Baltų

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Black
lt: Juoda

en: Black on White
lt: Juodas ant balto

en: Block
lt: Blokas

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Brown / Yellow
lt: Ruda / Geltona

en: C_ase sensitive
lt: Skirti _raidžių dydį

en: C_ustom command:
lt: Pasirinktinė k_omanda:

en: Cell spacing:
lt: Tarpai tarp langelių:

en: Celtic
lt: Keltų

en: Centered
lt: Centruota

en: Central European
lt: Centrinės Europos

en: Chinese Simplified
lt: Kinų Supaprastinta

en: Chinese Traditional
lt: Kinų Tradicinė

en: Choose Terminal Font
lt: Pasirinkite terminalo šriftą

en: Choose background color
lt: Pasirinkite fono spalvą

en: Choose bold font color
lt: Pasirinkite pusjuodžio šrifto spalvą

en: Choose cursor background color
lt: Pasirinkti žymeklio fono spalvą

en: Choose cursor foreground color
lt: Pasirinkti žymeklio priekinio plano spalvą

en: Choose tab activity color
lt: Pasirinkite kortelės aktyvumo spalvą

en: Choose text color
lt: Pasirinkite teksto spalvą

en: Choose text selection background color
lt: Pasirinkite teksto žymėjimo fono spalvą

en: Choose text selection foreground color
lt: Pasirinkite teksto žymėjimo priekinio fono spalvą

en: Choose title color
lt: Pasirinkti pavadinimo spalvą

en: Clipboard
lt: Iškarpinė

en: Close
lt: Užverti

en: Close Other Ta_bs
lt: Užverti kitas kort_eles

en: Close T_ab
lt: Užverti ko_rtelę

en: Close _Window
lt: Užverti _langą

en: Close all tabs?
lt: Užverti visas korteles?

en: Close tab?
lt: Užverti kortelę?

en: Close this tab
lt: Užverti šią kortelę

en: Close window?
lt: Užverti langą?

en: Co_mpatibility
lt: Suderina_mumas

en: Color Selector
lt: Spalvų pasirinkimas

en: Command
lt: Komanda

en: Compatibility
lt: Suderinamumas

en: Compose Email
lt: Rašyti laišką

en: Configure Xfce Terminal
lt: Konfigūruoti Xfce terminalą

en: Consider the following
    characters part of a _word
    when double clicking:
lt: Du kartus spustelėjus,
    šiuos simbolius laikyti
    žo_džio dalimi:

en: Control-H
lt: Ctrl-H

en: Controls whether text in the terminal is allowed to blink when '\e[5m' escape codes are used.
lt: Valdo ar tekstui terminale bus leidžiama mirksėti, kai bus naudojami "\e[5m" kaitos kodai.

en: Copy Email Address
lt: Kopijuoti el. pašto adresą

en: Copy Link Address
lt: Kopijuoti nuorodos adresą

en: Copy _Input To All Tabs...
lt: Kopijuoti į_vestį į visas korteles...

en: Copy _Input:
lt: Kopijuoti į_vestį:

en: Copy as _HTML
lt: Kopijuoti kaip _HTML

en: Copy input
lt: Kopijuoti įvestį

en: Copy to clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

en: Copy to clipboard as HTML
lt: Kopijuoti į iškarpinę kaip HTML

en: Cu_rsor color:
lt: Ž_ymeklio spalva:

en: Cursor
lt: Žymeklis

en: Cursor blinks
lt: Žymeklis mirksi

en: Cursor shape:
lt: Žymeklio forma:

en: Custom Colors
lt: Pasirinktinės spalvos

en: Cyan
lt: Žydra

en: Cyrillic
lt: Kirilica

en: D_uration:
lt: Tr_ukmė:

en: Dark Gray
lt: Tamsiai pilka

en: Dark Pastels
lt: Tamsios pastelės

en: Default (%s)
lt: Numatytoji (%s)

en: Default character e_ncoding:
lt: Numatytoji simbolių _koduotė:

en: Default geometry:
lt: Numatytoji geometrija:

en: Disable _help window shortcut key (F1 by default)
lt: Išjungti ž_inyno lango susiejimą (pagal numatymą F1)

en: Disable all me_nu access keys (such as Alt+f)
lt: Išjungti visus _meniu priėjimo klavišus (tokius kaip Alt+f)

en: Disable m_enu shortcut key (F10 by default)
lt: Išjungti _meniu susiejimą (pagal numatymą F10)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Display _borders around new windows
lt: _Rodyti rėmelius aplink naujus langus

en: Display _menubar in new windows
lt: _Rodyti naujuose languose meniu juostą

en: Display _toolbar in new windows
lt: Rodyti naujuose languose įra_nkių juostą

en: Display help contents
lt: Rodyti žinyno turinį

en: Display mismatch
lt: Ekranai nesutampa

en: Do _not ask me again
lt: Daugiau n_ebeklausti

en: Double Click
lt: Dvikartis spustelėjimas

en: Down
lt: Žemyn

en: Drop-do_wn
lt: Išskleidžia_masis

en: Drop-down Terminal
lt: Išskleidžiamas terminalas

en: Enable this option to allow applications running inside the terminal windows to use bold text.
lt: Įjunkite šį parametrą, norėdami leisti programoms, veikiančioms terminale, naudoti pusjuodį tekstą.

en: Enable this option to allow escape sequences such as '\e[1;35m' to switch text to bright colors in addition to bold. If disabled, text color will remain intact.
lt: Įjunkite šį parametrą, norėdami leisti tokias kaitos sekas, kaip "\e[1;35m", siekiant papildomai perjungti pusjuodį tekstą į ryškias spalvas. Jei išjungta, teksto spalva liks nepakitusi.

en: Enable this option to set a custom bold color. If disabled the text color will be used.
lt: Įjunkite šį parametrą, norėdami nustatyti pasirinktinę pusjuodžio teksto spalvą. Jei išjungta, bus naudojama teksto spalva.

en: Enable this option to set custom text and background colors for the cursor. If disabled the background and text colors will be reversed.
lt: Įjunkite šį parametrą, norėdami nustatyti žymekliui pasirinktines teksto ir fono spalvas. Jei išjungta, fono ir teksto spalvos bus perstatytos.

en: Enable this option to set custom text and background colors for the selection. If disabled the background and text colors will be reversed.
lt: Įjunkite šį parametrą, norėdami nustatyti žymėjimui pasirinktines teksto ir fono spalvas. Jei išjungta, fono ir teksto spalvos bus perstatytos.

en: Enable this option to show the menubar in newly created terminal windows.
lt: Įjunkite šį parametrą, jei norite matyti meniu juostą naujai sukurtuose terminalo languose.

en: Enable this option to show the toolbar in newly created terminal windows.
lt: Įjunkite šį parametrą, jei norite matyti įrankių juostą naujai sukurtuose terminalo languose.

en: Enable this option to show window decorations around newly created terminal windows.
lt: Įjunkite šį parametrą, jei norite matyti langų dekoracijas aplink naujai sukurtus terminalo langus.

en: Enable this option to use system-wide monospace font.
lt: Įjunkite šį parametrą, norėdami naudoti sistemos masto lygiaplotį šriftą.

en: Enables you to press any key on the keyboard to scroll down the terminal window to the command prompt.
lt: Leidžia jums paspaudus bet kurį klavišą slinkti žemyn terminalo langą iki komandos nurodymo eilutės.

en: Encoding
lt: Koduotė

en: Enter the text to be copied to all tabs
lt: Įveskite tekstą, kuris bus nukopijuotas į visas korteles

en: Enter the title for the current terminal tab
lt: Įveskite antraštę, dabartinei terminalo kortelei

en: Erase TTY
lt: TTY trynimas

en: Escape sequence
lt: Kaitos seka

en: Failed to connect to session manager: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie seansų tvarkytuvės: %s

en: Failed to create the regular expression
lt: Nepavyko sukurti reguliariojo reiškinio

en: Failed to execute child
lt: Nepavyko paleisti antrinio proceso

en: Failed to open the URL '%s'
lt: Nepavyko atverti URL "%s"

en: Failed to save terminal contents
lt: Nepavyko įrašyti terminalo turinio

en: Failed to set encoding %s
lt: Nepavyko nustatyti koduotės %s

en: Find
lt: Ieškoti

en: Find Ne_xt
lt: Rasti _kitą

en: Find Pre_vious
lt: Rasti _ankstesnį

en: Font
lt: Šriftas

en: General
lt: Bendra

en: General Options
lt: Bendri parametrai

en: Georgian
lt: Gruzinų

en: Goes after initial title
lt: Po pradinės antraštės

en: Goes before initial title
lt: Prieš pradinę antraštę

en: Greek
lt: Graikų

en: Green
lt: Žalia

en: Green on Black
lt: Žalias ant juodo

en: He_ight:
lt: _Aukštis:

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Help
lt: Žinynas

en: I-Beam
lt: Dvitėjinė sija

en: If disabled, URLs can be opened by Ctrl + left mouse click.
lt: Jei išjungta, URL adresus galima atverti, naudojant Vald(Ctrl) + kairiojo pelės mygtuko spustelėjimas.

en: If disabled, new tab will be opened in the rightmost position.
lt: Jei išjungta, nauja kortelė bus atveriama pačioje dešinėje.

en: If enabled, the shortcut to open and retract the window will give focus, rather than closing it, if it has previously lost focus
lt: Jeigu įjungta, lango atvėrimo ir užvėrimo susiejimas, vietoj to, kad langą užvertų, sutelks į jį fokusą tuo atveju, jei prieš tai langas buvo praradęs fokusą.

en: Image Files
lt: Paveikslų failai

en: Invalid argument for option "--dynamic-title-mode": %s
lt: Neteisingas parametro „--dynamic-title-mode“ argumentas: %s

en: Invalid geometry string "%s"
lt: Neteisingas geometrijos apibrėžimas „%s“

en: Isn't displayed
lt: Nerodoma

en: Japanese
lt: Japonų

en: Keep window open when it loses focus
lt: Palikti langą atvertą, kai jis praranda fokusą

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: L_eft
lt: Ka_irė

en: Last _Active Tab
lt: Paskutinė _aktyvi kortelė

en: Light Blue
lt: Šviesiai mėlyna

en: Light Cyan
lt: Šviesiai žydra

en: Light Gray
lt: Šviesiai pilka

en: Light Green
lt: Šviesiai žalia

en: Light Magenta
lt: Šviesiai purpurinė

en: Light Red
lt: Šviesiai raudona

en: Load Presets...
lt: Įkelti išankstines parinktis...

en: Magenta
lt: Purpurinė

en: Match _entire word only
lt: Atitinka t_ik visą žodį

en: Match as _regular expression
lt: Atitinka _reguliarųjį reiškinį

en: Misc
lt: Įvairios

en: Move Tab _Left
lt: Perkelti kortelę _kairėn

en: Move Tab _Right
lt: Perkelti kortelę _dešinėn

en: Move to monitor with poi_nter
lt: Perkelti į mo_nitorių su pelės žymekliu

en: Narrow
lt: Siaurūs

en: Never
lt: Niekada

en: None (use solid color)
lt: Nėra (naudoti vientisą spalvą)

en: Nordic
lt: Skandinavų

en: Note: Ctrl+click for color editor.
lt: Pastaba: Spalvos redaktoriui paleisti, naudokite Vald(Ctrl)+spustelėjimas.

en: OPTION
lt: PARAMETRAS

en: On the left side
lt: Kairėje pusėje

en: On the right side
lt: Dešinėje pusėje

en: Opacity setting is not available since compositing is either disabled
    or not supported by your Window Manager.
lt: Nepermatomumas yra nepalaikomas, nes kompozicionavimas yra išjungtas
    arba jūsų langų tvarkytuvė jo nepalaiko.

en: Open Link
lt: Atverti nuorodą

en: Open T_erminal
lt: Atverti _terminalą

en: Open _Tab
lt: Atverti _kortelę

en: Open a dialog to specify the color
lt: Atverkite dialogą norėdami nurodyti spalvą

en: Open a new terminal tab
lt: Atverti terminalą naujoje kortelėje

en: Open a new terminal window
lt: Atverti naują terminalo langą

en: Open new tab to the _right of the active tab
lt: Atverti naują kortelę iš deši_nės nuo aktyvios kortelės

en: Open the preferences dialog
lt: Atverti nuostatų dialogą

en: Opening New Windows
lt: Atveriami nauji langai

en: Option "%s" requires specifying the color as its parameter
lt: Parametras „%s“ reikalauja nurodyti spalvą kaip savo parametrą

en: Option "--command/-e" requires specifying the command to run as its parameter
lt: Parametras „--command/-e“ reikalauja nurodyti komandą kuri bus vykdoma kaip jo parametras

en: Option "--default-display" requires specifying the default X display as its parameter
lt: Parametras „--default-display“ reikalauja nurodyti numatytąjį X ekraną kaip parametrą

en: Option "--default-working-directory" requires specifying the default working directory as its parameter
lt: Parametras „--default-working-directory“ kaip savo parametrą reikalauja nurodyti numatytąjį darbinį katalogą

en: Option "--display" requires specifying the X display as its parameter
lt: Parametras „--display“ reikalauja nurodyti X ekraną kaip savo parametrą

en: Option "--dynamic-title-mode" requires specifying the dynamic title mode as its parameter
lt: Parametras „--dynamic-title-mode“ kaip savo parametrą reikalauja nurodyti dinaminio pavadinimo veikseną

en: Option "--execute/-x" requires specifying the command to run on the rest of the command line
lt: Parametras „--execute/-x“ reikalauja nurodyti komandą kuri bus toliau vykdoma komandų eilutėje

en: Option "--font" requires specifying the font name as its parameter
lt: Parametras „--font“ kaip savo parametrą reikalauja nurodyti šrifto pavadinimą

en: Option "--geometry" requires specifying the window geometry as its parameter
lt: Parametras „--geometry“ reikalauja nurodyti lango geometriją kaip jo parametrą

en: Option "--icon/-I" requires specifying an icon name or filename as its parameter
lt: Parametras „--icon/-I“ reikalauja nurodyti piktogramos vardą ar failo vardo kaip jo parametrą

en: Option "--initial-title" requires specifying the initial title as its parameter
lt: Parametras „--initial-title“ kaip savo parametrą reikalauja nurodyti pradinį pavadinimą

en: Option "--role" requires specifying the window role as its parameter
lt: Parametras „--role“ reikalauja nurodyti lango vaidmenį kaip jo parametrą

en: Option "--sm-client-id" requires specifying the unique session id as its parameter
lt: Parametras „--sm-client-id“ reikalauja nurodyti unikalų seanso id kaip jo parametrą

en: Option "--startup-id" requires specifying the startup id as its parameter
lt: Parametras „--startup-id“ reikalauja nurodyti paleidimo id kaip jo parametrą

en: Option "--title/-T" requires specifying the title as its parameter
lt: Parametras „--title/-T“ reikalauja nurodyti pavadinimą kaip jo parametrą

en: Option "--working-directory" requires specifying the working directory as its parameter
lt: Parametras „--working-directory“ kaip savo parametrą reikalauja nurodyti darbinį katalogą

en: Option "--zoom" requires specifying the zoom (%d .. %d) as its parameter
lt: Parametras „--zoom“ kaip savo parametrą reikalauja nurodyti mastelį (%d .. %d)

en: Other
lt: Kita

en: Palette
lt: Paletė

en: Paste _Selection
lt: Įdėti ž_ymėjimą

en: Paste from clipboard
lt: Įdėti iš iškarpinės

en: Pasting this text to the terminal may be dangerous as it looks like
    some commands may be executed, potentially involving root access ('sudo').
lt: Šio teksto įdėjimas į terminalą gali būti pavojingas, nes atrodo,
    kad gali būti įvykdytos komandos, galimai įtraukiančios
    supernaudotojo prieigą ("sudo").

en: Please report bugs to <%s>.
lt: Apie klaidas pranešti <%s>.

en: Position
lt: Pozicija

en: Pr_eferences...
lt: _Nuostatos...

en: Presets
lt: Išankstinės parinktys

en: Re_wrap terminal contents on resize
lt: Keičiant dydį, iš naujo skai_dyti terminalo turinį

en: Received invalid color data: Wrong format (%d) or length (%d)
lt: Gauti netinkami spalvos duomenys: Netinkamas formatas (%d) arba ilgis (%d)

en: Red
lt: Raudona

en: Replaces initial title
lt: Pakeičia pradinį pavadinimą

en: Rese_t
lt: A_tstatyti

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Reset cell spacing values to defaults
lt: Atstatyti tarpų tarp langelių reikšmes į numatytąsias

en: Reset double click options to defaults
lt: Atstatyti dvikarčio spustelėjimo parametrus į numatytuosius

en: Reset tab activity _indicator after
lt: Atstatyti kortelių _aktyvumo indikatorių po

en: Right
lt: Dešinė

en: Romanian
lt: Rumunų

en: Run a _custom command instead of my shell
lt: Vietoj mano apvalkalo, naudoti _pasirinktinę komandą

en: Sa_ve Contents...
lt: Įraš_yti turinį...

en: Save contents...
lt: Įrašyti turinį...

en: Scaled
lt: Ištempta

en: Scr_ollbar is:
lt: Slinkties juosta yra:

en: Scroll on _Output
lt: Slinkimas esant išvesčiai

en: Scroll on _keystroke
lt: Slin_kti, paspaudus klavišus

en: Scroll on ou_tput
lt: Išvesties _slinkimas

en: Scroll_back:
lt: _Slinktis:

en: Scrolling
lt: Slinkimas

en: Search terminal contents
lt: Ieškoti terminalo turinyje

en: See the %s man page for full explanation of the options above.
lt: Peržiūrėkite %s „man“ puslapį pilnam parametrų aprašymui.

en: Select Background Image File
lt: Pasirinkite fono paveikslo failą

en: Select _All
lt: Pažymėti _viską

en: Select this option to allow commands that use utmp/wtmp records (such as `write` or `wall`) to work.
lt: Pažymėkite šį parametrą, norėdami leisti veikti komandoms, kurios naudoja utmp/wtmp įrašus (tokius kaip "write" ar "wall").

en: Select this option to force Terminal to run custom command instead of your shell when you open new terminals.
lt: Pažymėkite šį parametrą, kad atverdami naujus terminalus priverstumėte Terminalą vietoj jūsų apvalkalo naudoti pasirinktinę komandą.

en: Select this option to force Terminal to run your shell as a login shell when you open new terminals. See the documentation of your shell for details about differences between running it as interactive shell and running it as login shell.
lt: Pasirinkite šį parametrą, jei norite priversti terminalą atvėrus naują langą jame naudoti jūsų prisijungimo apvalkalą. Peržiūrėkite dokumentacijoje apie skirtumus tarp apvalkalo vykdymo kaip interaktyvaus ir prisijungimo.

en: Select this option to make new terminals (tabs or windows) use custom working directory. Otherwise, current working directory will be used.
lt: Pasirinkite šį parametrą, norėdami priversti naujus terminalus (korteles ar langus) naudoti pasirinktinį darbinį katalogą. Priešingu atveju, bus naudojamas esamas darbinis katalogas.

en: Set Title Co_lor...
lt: Nustatyti pavadinimo spa_lvą...

en: Set _Encoding
lt: Nustatyti k_oduotę

en: Shortcuts
lt: Susiejimai

en: Show Window _Borders
lt: Rodyti lango _rėmelius

en: Show _Menubar
lt: Rodyti _meniu juostą

en: Show _Toolbar
lt: Rodyti įr_ankių juostą

en: Show _status icon in notification area
lt: Pranešimų srityje rodyti bū_senos piktogramą

en: Show a dialog that allows to edit text that is considered unsafe for pasting.
lt: Rodyti dialogą, leidžiantį taisyti tekstą, kuris yra laikomas nesaugus įdėjimui.

en: Show bold text in b_right colors
lt: Rodyti pusjuodį tekstą _ryškiomis spalvomis

en: Show unsafe _paste dialog
lt: Rodyti nesaugaus į_dėjimo dialogą

en: Show window _borders
lt: Rodyti lango _rėmelius

en: Show/hide the menubar
lt: Rodyti/slėpti meniu juostą

en: Show/hide the toolbar
lt: Rodyti/slėpti įrankių juostą

en: Show/hide the window decorations
lt: Rodyti/slėpti lango dekoracijas

en: Solarized (dark)
lt: Soliarizuota (tamsi)

en: Solarized (light)
lt: Soliarizuota (šviesi)

en: South-Eastern Europe
lt: Pietryčių Europos

en: Specifies the number of lines that you can scroll back using the scrollbar.
lt: Nurodo eilučių skaičių, kuriomis slinksitės atgal naudojant slinkties juostą.

en: St_yle:
lt: St_ilius:

en: Stretched
lt: Ištempta

en: Switch to last active tab
lt: Perjungti į paskutinę aktyvią kortelę

en: Switch to next tab
lt: Perjungti į kitą kortelę

en: Switch to previous tab
lt: Perjungti į _ankstesnę kortelę

en: T_abs
lt: Ko_rtelės

en: Tab Options
lt: Kortelių parametrai

en: Tab activit_y color:
lt: _Kortelės aktyvumo spalva:

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Terminal
lt: Terminalas

en: Terminal Emulator
lt: Terminalo emuliatorius

en: Terminal Preferences
lt: Terminalo nuostatos

en: Text _selection color:
lt: Tek_sto žymėjimo spalva:

en: Text blinks:
lt: Tekstas mirksi:

en: Thai
lt: Tajų

en: The Xfce development team. All rights reserved.
lt: Xfce kūrėjų komanda. Visos teisės saugomos.

en: The child process exited normally with status %d.
lt: Antrinis procesas išėjo normaliai, su būsena %d.

en: The child process was aborted by signal %d.
lt: Antrinis procesas buvo nutrauktas %d signalo.

en: The child process was aborted.
lt: Antrinis procesas buvo nutrauktas.

en: The random color is based on the selected background color, keeping the same brightness.
lt: Atsitiktinė spalva pasirenkama, remiantis pasirinkta fono spalva, išlaikant tokį patį ryškumą.

en: There are still processes running in some tabs.
    Closing this window will kill all of them.
lt: Kai kuriose kortelėse yra vis dar vykdomi procesai.
    Užvėrus šį langą, visi jie bus nutraukti.

en: There is still a process running.
    Closing this tab will kill it.
lt: Yra vis dar vykdomas procesas.
    Užvėrus šią kortelę, jis bus nutrauktas.

en: There is still a process running.
    Closing this window will kill it.
lt: Yra vis dar vykdomas procesas.
    Užvėrus šį langą, jis bus nutrauktas.

en: These options may cause some applications to behave
    incorrectly. They are only here to allow you to work around
    certain applications and operating systems that expect
    different terminal behavior.
lt: Šie parametrai gali priversti kai kurias programas
    veikti netinkamai. Jie čia tik tam, kad leistų jums
    apeiti kai kurias programas ir operacines sistemas,
    kurios tikisi kitokios terminalo elgsenos.

en: This option controls whether the cursor will be blinking or not.
lt: Šis parametras valdo ar žymeklis mirksės ar ne.

en: This option controls whether the terminal will have no limits on scrollback.
lt: Šis parametras valdo ar terminale bus ribojamas slinkimas atgal.

en: This option controls whether the terminal will scroll down automatically whenever new output is generated by the commands running inside the terminal.
lt: Šis parametras nurodo ar terminalas, atsiradus naujam turiniui, bus automatiškai slenkamas.

en: This window has %d tabs open. Closing this window
    will also close all its tabs.
lt: Šis langas turi %d atvertas korteles. Užvėrus
    šį langą, bus užvertos ir visos kortelės.

en: Tiled
lt: Išklotas

en: Title
lt: Antraštė

en: Toggle Drop-down Terminal
lt: Perjungti išskleidžiamąjį terminalą

en: Toggle fullscreen mode
lt: Perjungti rodymą visame ekrane

en: Toggle read-only mode
lt: Perjungti tik skaitymo veikseną

en: Toggle scroll on output
lt: Perjungti slinkimą esant išvesčiai

en: Transparent background
lt: Permatomas fonas

en: Turkish
lt: Turkų

en: U_p
lt: Aukš_tyn

en: Unable to determine your login shell.
lt: Nepavyko aptikti jūsų prisijungimo apvalkalo.

en: Unable to drop Mozilla URL on terminal: Wrong format (%d) or length (%d)
lt: Nepavyko nutempti Mozilla URL ant terminalo: Netinkamas formatas (%d) arba ilgis (%d)

en: Unable to drop URI list on terminal: Wrong format (%d) or length (%d)
lt: Nepavyko nutempti URI sąrašo ant terminalo: Netinkamas formatas (%d) arba ilgis (%d)

en: Unable to drop selection of type text/plain to terminal: Wrong format (%d) or length (%d)
lt: Nepavyko nutempti pažymėto teksto ant terminalo: Netinkamas formatas (%d) arba ilgis (%d)

en: Unable to parse color: %s
lt: Nepavyko išnagrinėti spalvos: %s

en: Unable to register terminal service: %s
lt: Nepavyko priregistruoti terminalo tarnybos: %s

en: Underline
lt: Pabraukimas

en: Unicode
lt: Unikodas

en: Unknown option "%s"
lt: Nežinomas parametras „%s“

en: Unli_mited scrollback
lt: Neribo_tas slinkimas atgal

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: Usage:
lt: Naudojimas:

en: Use _middle mouse click to close tabs
lt: Naudoti _vidurinįjį pelės mygtuką, norint užverti korteles

en: Use custom styling to make tabs _slim (restart required)
lt: Naudoti pasirinktinį dizainą, skirtą padaryti korteles plonas (reikalingas paleidimas iš naujo)

en: Use middle mouse click to open _URLs
lt: Naudoti vidurinįjį pelės mygtuką, norint atverti _URL

en: Use shortcut to _focus visible window
lt: Naudoti susiejimą, si_ekiant sufokusuoti matomą langą

en: Use system _font
lt: Naudoti sistemos šri_ftą

en: User id mismatch
lt: Naudotojų id nesutampa

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

en: Visit Xfce Terminal website
lt: Apsilankyti Xfce Terminalo svetainėje

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Warning: Unsafe Paste
lt: Įspėjimas: Nesaugus įdėjimas

en: Western European
lt: Vakarų Europos

en: When focused
lt: Sufokusavus

en: When unfocused
lt: Nesufokusavus

en: White
lt: Balta

en: White on Black
lt: Baltas ant juodo

en: Wi_dth:
lt: _Plotis:

en: Wide
lt: Platūs

en: Window Options
lt: Langų parametrai

en: Window or Tab Separators
lt: Langų ar kortelių skirtukas

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>,
lt: Parašė Benedikt Meurer <benny@xfce.org>,

en: Xfce Terminal
lt: Xfce terminalas

en: Xfce Terminal Emulator
lt: Xfce terminalo emulatorius

en: Yellow
lt: Geltona

en: Zoom _In
lt: D_idinti

en: Zoom _Out
lt: _Mažinti

en: Zoom in with larger font
lt: Didinti į didesnį šriftą

en: Zoom out with smaller font
lt: Mažinti į mažesnį šriftą

en: Zoom to default size
lt: Keisti mastelį į numatytąjį dydį

en: _About
lt: _Apie

en: _Always show tabs
lt: Vis_ada rodyti korteles

en: _Ambiguous-width characters:
lt: Ne_apibrėžto pločio simboliai:

en: _Appearance
lt: _Išvaizda

en: _Audible bell
lt: _Garsinis signalas

en: _Background color:
lt: _Fono spalva:

en: _Backspace key generates:
lt: _Backspace klavišas siunčia:

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Clear Scrollback and Reset
lt: _Išvalyti slinktį ir atstatyti

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Colors
lt: Sp_alvos

en: _Contents
lt: _Turinys

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Delete key generates:
lt: _Delete klavišas siunčia:

en: _Detach Tab
lt: _Atskirti kortelę

en: _Dynamically-set title:
lt: _Dinamiškai nustatyti pavadinimą:

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _File
lt: _Failas

en: _File:
lt: _Failas:

en: _Find...
lt: _Rasti...

en: _Fullscreen
lt: _Visas ekranas

en: _General
lt: _Bendra

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: _Initial title:
lt: Pradinis pa_vadinimas:

en: _Keep window open when it loses focus
lt: Pali_kti langą atvertą, kai jis praranda fokusą

en: _Next
lt: _Kitas

en: _Next Tab
lt: _Kita kortelė

en: _Normal Size
lt: _Normalus dydis

en: _Opacity:
lt: _Nepermatomumas:

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: _Previous
lt: _Ankstesnis

en: _Previous Tab
lt: _Ankstesnė kortelė

en: _Read-Only
lt: _Tik skaityti

en: _Relaunch
lt: _Paleisti iš naujo

en: _Reset
lt: A_tstatyti

en: _Reset compatibility options to defaults
lt: _Atstatyti suderinamumo parametrus į numatytuosius

en: _Run command as login shell
lt: _Vykdyti komandą kaip prisijungimo apvalkalą

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: _Search for:
lt: _Ieškoti:

en: _Set Title...
lt: _Nustatyti pavadinimą...

en: _Shading:
lt: _Užtemdymas:

en: _Terminal
lt: _Terminalas

en: _Text color:
lt: _Teksto spalva:

en: _Title:
lt: _Antraštė:

en: _Undo Close Tab
lt: A_tšaukti kortelės užvėrimą

en: _Update utmp/wtmp records when command is launched
lt: _Paleidus komandą, atnaujinti utmp/wtmp įrašus

en: _Use system theme colors for text and background
lt: Tekstui ir fonui na_udoti sistemos temos spalvas

en: _Vary the background color for each tab
lt: Į_vairinti kiekvienos kortelės fono spalvą

en: _View
lt: R_odinys

en: _Visual bell
lt: _Vaizdinis signalas

en: _Working directory:
lt: _Darbinis katalogas:

en: _Wrap around
lt: _Ciklinė paieška

en: _Zoom
lt: _Mastelis

en: and Igor Zakharov <f2404@yandex.ru>.
lt: ir Igor Zakharov <f2404@yandex.ru>.

en: c_olumns
lt: s_tulpelių

en: color
lt: spalva

en: command
lt: komanda

en: directory
lt: katalogas

en: display
lt: ekranas

en: font
lt: šriftas

en: geometry
lt: geometrija

en: icon
lt: piktograma

en: mode
lt: veiksena

en: role
lt: vaidmuo

en: row_s
lt: _eilučių

en: seconds
lt: sekundės

en: string
lt: eilutė

en: title
lt: antraštė

en: x height
lt: x aukštis

en: x width
lt: x plotis

en: zoom
lt: mastelis
